Valmieras Ziņas

Otrdien gājis bojā ledū ielūzis cilvēks

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 30.marta plkst. 6.30 līdz 31.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 21.15 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur uz autoceļa Gulbene – Rēzekne dega vieglā automašīna 6m2 platībā. Plkst. 22.02 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 00.30 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur dega vienstāva vasarnīca 35m2 platībā. Plkst. 3.12 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē saņemti divi izsaukumi, kas saistīti ar apkures ierīcēm. Plkst. 10.35 tika saņemts izsaukums uz Vecpiebalgas novada Vecpiebalgas pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m2 platībā. Plkst. 12.02 darbi notikuma vietā tika pabeigti. Kā arī plkst. 19.00 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kocēnu novada Vaidavas pagastu, kur nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas rezultātā dzīvojamā ēkā bija radies piedūmojums. Plkst. 19.31 darbi tika pabeigti.

Vakar tika saņemts izsaukums uz Madonas novadu, kur ūdenstilpē uz ledus cilvēks sauc pēc palīdzības. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka cilvēks  uz ledus nav redzams, tika pārmeklēta ielūšanas vieta un tās apkārtne. 100 metrus no krasta tika atrastas personīgās mantas. Ūdenslīdēji uzsāka meklēšanas darbus zem ūdens un atrada bojāgājušu cilvēku. 

VUGD brīdina – šobrīd, iestājoties pavasarīgākiem laikapstākļiem, ūdenstilpju ledus kārta ir ļoti plāna un neizturīga. Tāpēc aicina iedzīvotājus nedoties uz ledus, jo tas ir bīstami un var apdraudēt cilvēka veselību un dzīvību!

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 43 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri