Valmieras Ziņas

Otrdien gaidāms īslaicīgs lietus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien Latvijā gaidāms gan īslaicīgs lietus, gan saule, prognozē sinoptiķi.

Naktī debesis būs pārsvarā skaidras, no rietumiem tās sāks apmākties, savukārt dienas gaitā, sākot ar Kurzemi, mākoņu kļūs mazāk un spīdēs saule.

Daudzviet īslaicīgi līs – nakts izskaņā Kurzemē, no rīta un dienā arī citviet valstī.

Pūšot lēnam līdz mērenam dienvidu vējam, minimālā gaisa temperatūra naktī būs no +1 grāda dažviet valsts austrumos līdz +10 grādiem piekrastē.

Dienā, sākot no Kurzemes, dienvidu vējš pāries rietumu vējā, piekrastē gaidāmas brāzmas līdz 16 metriem sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra būs +9..+14 grādi.

Rīgā naktī uz otrdienu gaidāms skaidrs laiks, no rīta debesis apmāksies un mazliet uzlīs, bet pēcpusdienā spīdēs saule. Mērenu dienvidu vēju nomainīs rietumu vējš. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +7 grādiem un dienā paaugstināsies līdz +14 grādiem.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri