Valmieras Ziņas

Otrdien daudzviet stipri līs un pūtīs brāzmains vējš

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien ciklons Latvijai atnesīs spēcīgu lietu un vēju, vietām gaidāms arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Lietus sāksies naktī no valsts austrumiem. Kurzemē naktī un no rīta nav gaidāmi nokrišņi. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +13..+18 grādiem.

Dienā visā valstī palaikam līs, vietām gaidāms stiprs lietus un pērkona negaiss. Ziemeļu, ziemeļrietumu vējš valsts centrālajā un rietumu daļā brāzmās pastiprināsies līdz 13-18 metriem sekundē, piekrastē vietām līdz 21 metram sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra būs +18..+23 grādi.

Rīgā otrdien apmāksies debesis un palaikam līs, iespējams stiprs lietus un pērkona negaiss. No rīta un dienā gaidāmas ziemeļu vēja brāzmas līdz 20 metriem sekundē. Gaisa temperatūra no rīta pazemināsies līdz +17 grādiem un pēcpusdienā paaugstināsies līdz +21 grādam.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri