Otrajā savstarpējā spēlē neizdodas atņemt punktus

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 13. janvārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīja spēli Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ietvaros, kur ar 1:5 (0:1) piekāpās TFK “Rēzekne” telpu futbolistiem.

Valmieriešiem šī bija otrā tikšanās ar TFK “Rēzekne” šajā sezonā. Pirmajā spēlē, kas norisinājās Ludzā, komandas cīnījās neizšķirti ar 4:4, pārtraucot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” četru zaudējumu sēriju. Lai arī pirmajā savstarpējā spēlē Valmieras telpu futbolistiem izdevās trīs reizes izvirzīties vadībā, Dmytro Mykhailenko mājinieku komandai sekmēja atspēlēšanos ar trīs gūtiem vārtiem jeb “hat-trick”, taču komandu otrajā spēlē Mykhailenko vārtus gūt neizdevās.

Spēles rezultātu pirmā puslaika vidū atklāja viesi, kad ar precīzu sitienu izcēlās Rolands Putāns, gūdams vienīgos pirmā puslaika vārtus starp abām komandām. Otrā puslaikā komandas rādīja aktīvāku sniegumu, pārkāpjot vairāk noteikumus, taču rezultātu otrā puslaika pirmajās sešpadsmit minūtēs līdz trīs vārtu pārsvaram palielināja TFK “Rēzekne” telpu futbolisti, kā rezultātā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas” galvenajam trenerim Uldim Pūcītim nācās izšķirties par labu taimautam, lai mainītu spēles gaitu pēdējās minūtēs. Neilgi pēc valmieriešu pieprasītā pārtraukuma vārtus gūt izdevās Kasparam Bacim, samazinot vārtu starpību līdz diviem vārtiem. Spēles turpinājumā gan vārtu starpība tikai pieauga par labu viesu komandai. 39. minūtē komandas ceturtos vārtus guva Sergii Stromilov, bet 38 sekundes vēlāk “Valmiera Glasss/Vidzemes augstskola” pārsniedza atļauto sodu skaitu, nopelnot 10 metru soda sitienu uz saviem vārtiem, kuru realizēja Vitālijs Aguls, pieliekot punktu šai spēlei.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – TFK “Rēzekne” 1:5 (0:1)

Vārti: Bacis 37′ – Putāns 12′, Stromilov 27′ 39′, Jegorovs 36′, Aguls 40′

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Kučinskis, Veinbergs, Lūsiņš, A. Jaunzems, Bērziņš, V. Jaunzems, Rutks, Zvirbulis, Nazarovs, Taulavičus, Veidemanis, Bacis

TFK “Rēzekne”: Paplavskis, Broks, Mykhailenko, Petrovs, Cvetkovs, Aguls, Putāns, Vavilovs, Stromilov, Jegorovs, Babris

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar deviņās spēlēs izcīnītiem četriem punktiem atrodas LTFA “Optibet” Virslīgas kopvērtējuma septītajā vietā astoņu komandu konkurencē. Nākamo spēli valmierieši aizvadīs 18. Janvārī, kad Latvijas kausa ietvaros savā laukumā uzņems FK “Nikars” telpu futbolistus.