Valmieras Ziņas

Oktobris – karjeras mēnesis

Oktobrī plānotas dažādas karjeras dienu aktivitātes. Karjeras dienās programma būs plaša tā, lai ikviens skolēns varētu atrast sev interesējošu aktivitāti. Būs iespēja ne tikai piedalīties, bet aktīvi diskutēt par viņiem aktuālajiem jautājumiem, plānojot savu nākotni. 

1.-4. klases skolēni pētīs dabas zinātņu profesijas, bet 5. klašu jauniešiem būs iespēja apmeklēt lekciju ciklu skolās “Būšu uzņēmējs”, kuros audzēkņi tiks iepazīstināti ar mācību uzņēmumu veidošanas iespējām. Savukārt 6. klases skolēni jau septembrī uzsākuši pētīt mežu nozares profesijas sadarbībā ar Latvijas Valsts mežiem, piedaloties meža ekspedīcijās. Skolās viesosies arī Tehnobuss, kuru apmeklēt varēs 8. klases skolēni, iepazīstot dažādas inženierzinātņu profesijas. 

Jaunieši aicināti iedvesmoties un izzināt dažādas profesijas neformālā gaisotnē pasākumā (iz) Stāsti. Šoreiz stāstos varēs iepazīt fizioterapeita profesiju, ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas pētnieka profesiju, uzzināt, kā kļūt par vides stilisti un ko nozīmē būt NBS karavīram.

Skolēniem jau ierasti būs iespēja doties ekskursijās uz dažādu nozaru uzņēmumiem. 7.-9. klase varēs doties 7 ekskursijās (tūrisms un viesmīlība, IT un multimediji, pārtikas ražošana un tehnoloģijas, būvniecība, mehatronika, interjera dizains un veterinārija). Savukārt 10.-12. klasei notiks 6 ekskursijas (tūrisms un viesmīlība, IT un multimediji, būvniecība, mehatronika, militārā nozare un medicīna). Ekskursiju laikā skolēni apmeklēs vairāku nozaru uzņēmumus, līdzdarbosies dažādās aktivitātēs, bet dienas noslēgumā dosies ekskursijās uz mācību iestādēm, kurās iespējams apgūt izvēlētā virziena profesijas. 

Aktivitātes kurās jaunieši aicināti reģistrēties: 

(iz) Stāsti 

10. oktobris | plkst. 16:30  – 20.00 | kafejnīca “Jauna Saule”, Rīgas iela 10

Reģistrēt dalību: https://goo.gl/forms/TvqDAGCiTGUp9fhI3

PROFESIJU BUSI (10.-12. KLASE)

11. oktobris | plkst. 13:00 -18:00 | VALMIERA

Reģistrējies līdz 2. oktobrim šeit: HTTPS://EJ.UZ/PROFESIJUBUSI1

PROFESIJU BUSI (7.-9. KLASE)

9. oktobris | plkst. 12:00 -16:00 | VALMIERA

Reģistrējies līdz 2. oktobrim šeit: HTTPS://EJ.UZ/PROFESIJUBUSI2

Aktivitātes tiek veiktas projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Projekts tiek realizēts darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Vairāk par pasākumiem katrā skolā zinās stāstīt pedagogs karjeras konsultants, kuru var uzrunāt ikviens skolēns. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri