Valmieras Ziņas

Notikusi ZAAO dalībnieku sapulce

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 8.aprīlī notika SIA “ZAAO” (ZAAO) dalībnieku sapulce, kurā skatīti uzņēmuma attīstībai būtiski jautājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Leimane.

Dalībnieku sapulcē sniegti ziņojumi par ZAAO un meitas uzņēmuma “ZAAO Enerģija” 2021.gada darbības pārskatiem. 

Pašvaldību kapitāldaļu turētāji informēti par vairāku reģionam nozīmīgu attīstības projektu virzību, tostarp projekta “Bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīcas izveide” uzsākšanu, gatavojoties ieviest bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu, kā arī iesaisti citos ārējā finansējuma projektos, kas saistīti ar Atkritumu apsaimniekošanas valsts plāna mērķi –  aprites ekonomikas principu iedzīvināšana. Tāpat ziņots par progresu jautājumā par pievadceļa sakārtošanu uz reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru “Daibe” (RAAC Daibe).  

Sniegts ieskats arī vides izglītības projektu realizācijā sabiedrības paradumu maiņai videi draudzīgai rīcībai.

Diskutēts par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņām saistībā ar elektroenerģijas un degvielas izmaksu kāpumu.

Pieņemts lēmums ZAAO iesaistei Vidzemes inovāciju izstrādes programmā.

Sapulcē pārrunātas arī nozares aktualitātes, tostarp Atkritumu apsaimniekošanas likumā paredzētā reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru lomu stiprināšana. Skaidroti likuma grozījumi attiecībā uz bioloģiski noārdāmo atkritumu apsaimniekošanas maksas noteikšanu un dabas resursa nodokļa sadales kārtība starp valsts un pašvaldību budžetiem.

Uzziņai: ZAAO ir 8 pašvaldību uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri