Valmieras Ziņas

Notikusi Valmieras 2.vidusskolas izcilo skolēnu apbalvošana

Katrs skolēns Valmieras 2.vidusskolā ir vērtība. Vērtība, kurā ieguldīt un kuru attīstīt. Tādēļ jo īpašs prieks ir par tiem skolēniem, kuros ieguldītais darbs un liktās cerības, attaisnojas. Šajā mācību gadā skolēni ir piedalījušies un skolas vārdu nesuši daudzviet valstī virknē mācību olimpiāžu, zinātniski pētnieciskajos lasījumos un valsts mēroga konkursos, kā arī ārpus valsts robežām.

Šogad Valmieras 2.vidusskolas izcilo skolēnu apbalvošana tika turpināta kā labi iesākta tradīcija. Pie debesīm daudz zvaigžņu un zvaigznāju, bet mūsu skolai ir savs – Valmieras 2.vidusskolas zvaigznājs, kurā tiek ierakstīti talantīgāko audzēkņu, viņu vecāku un skolotāju vārdi. Viņu ir patiešām daudz! Patiesi lepojas ar 12.klases skolniekiem Denisu Zeicmani, kurš ir vairāku olimpiāžu laureāts (matemātikā, fizikā, ekonomikā) un dalībnieks, Anastasiju Mamedbekovu, kuras zinātniski pētnieciskais darbs guva atzinību starptautiskā līmenī Maskavā, kur norisinājās zinātniski – praktiskā izglītojamo konference “Solis nākotnē” (European Union Content or Young Scientists).

Paši apbalvojamie atzīst: “Mācāmies sev, savai nākotnei, tomēr ir ļoti patīkami, ka skola atzīmē un pamana mūsu centienus”.

Ne mazāk sajūsmināja 12.klases skolnieku Aleksandra Madijarova un Savelija Suharževska panākumi sportā, kuri kļuva gan par Vidzemes, gan Latvijas, gan Baltijas čempioniem vieglatlētikā un triatlonā. Priecē 4. klases skolnieces Anastasijas Agejevas panākumi daiļslidošanā un 7. klases skolnieces Kristinas Zomeras sasniegumi starptautiskajās sacensībās jāšanas sportā.

Šo talantīgo un gudro bērnu galvenais virzošais spēks un galvenie motivētāji ir tieši skolotāji, kuri nepagurdami atgādina par mērķi brīžos, kad skolēnus pārņem slinkums un pazūd ticība saviem spēkiem. Tādēļ skolas zvaigznājā spožiem burtiem tika ierakstīti arī pedagogu vārdi, saņemot simboliskas piemiņas veltes.

Šajā zvaigžņotajā vakarā ikviens varēja pārliecināties par bērnu daudzveidīgajiem talantiem, vērojot „Mūsdienu deju konkursa” laureātu moderno deju grupas „JUSTIFY” izcilo priekšnesumu, kā arī novada izteiksmīgās runas konkursa uzvarētāju Jaroslava Jakovļeva, Amēlijas Bojāres un Daniēlas Žarčenko uzstāšanos.

Ne mazāk nozīmīgs ir arī daudzo mecenātu atbalsts, bez kuriem ceļš uz zvaigznēm būtu krietni vien grūtāks. Īpašs paldies a/s „Valmieras stikla šķiedra”, Kinoteātrim Gaisma, Valmieras Drāmas teātrim, projektam “ADAPTIVE MEDIA” un personīgi Naurim Skridem, SIA “Kantīne B” un personīgi Ivetai Bošai, IK „Kadi”, z/s “CEIPI”, sia Vidzemes papīrs, sia B-PEAT, a/s „SEDA”, picērijai „Čili pica”, sia NIKA, sia KAMEJA un  skolas absolventiem.

Atsevišķs paldies idejas iniciatoram – Valmieras 2.vidusskolas direktora vietniekam mācību darbā Vjačeslavam Piskunovam, bez kura atbalsta zvaigznes nemirdzētu tik spoži!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm. Aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU / TRAUKU PODNIEKU (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 4.00 – 5.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “FORMĒŠANAS MEISTARS” uz info@vaidava.lv līdz 31.05.2019. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un vaidava.lv. SIA “Rebeka”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 26425050. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-31 Darba sākšanas datums: 2019-06-03 Kontaktpersona: Miks Balodis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri