Valmieras Ziņas

Notiks veselības veicināšanas nometne bērniem pavasara brīvlaikā

Lai interesanti, izzinoši un radoši pavadītu pavasara brīvlaiku, 1. – 6. klašu skolēniem no 11. līdz 15. martam būs iespēja apmeklēt bezmaksas veselības veicināšanas nometni Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Brīvlaika nedēļā Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisināsies divas nometnes – viena bērniem vecumā no 7 līdz 9 gadiem, otra – bērniem vecumā no 10 līdz 13 gadiem. Tās ietvaros bērniem būs iespēja apmeklēt sporta nodarbības ar fiziskās sagatavotības treneri, piedalīties radošajās darbnīcās un personības izaugsmes treniņos. Jaunākajiem bērniem tāpat būs iespēja uzzināt daudz jauna par to, kā rūpēties par savu ķermeni, kā veselīgi ēst, vingrot, kā veidot savstarpējās attiecības un kopumā – kas ir veselīga dzīvesveida pamatā. Savukārt jaunieši vecumā no 10 līdz 13 gadiem, papildu sporta un radošajām aktivitātēm, varēs pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar atkarībām, to veidošanos, atpazīšanu un iespējām palīdzēt no atkarībām izkļūt, kā arī uzzināt par veselīga dzīvesveida pamatprincipiem un savstarpējo attiecību veidošanu.

Nometnes norisināsies Valmieras Pārgaujas sākumskolā (Meža ielā 12a, Valmierā) no plkst. 9:00 līdz 15:00, un bērniem tiks nodrošinātas arī pusdienas. Dalība nometnē ir bez maksas. Interesenti aicināti pieteikties dalībai nometnē, rakstot nometnes vadītājai Ilzei Skrastiņai uz e-pastu ilze.skrastina@vps.edu.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu (klasi) un vecāka/aizbildņa kontakttālruni.

Nometni organizē Valmieras pilsētas pašvaldība projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros. Projekta kopējās izmaksas ir 257049 eiro, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums 218491,65 eiro. Projekts ilgs līdz 2020.gada pavasarim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri