Valmieras Ziņas

Notiks pirmais posms skriešanas un nūjošanas treniņsacensību seriālā “Burtnieku novada apļi 2018”

Trešdien, 13. jūnijā, tiks dots starts pirmajam skriešanas un nūjošanas treniņsacensību seriālam “Burtnieku novada apļi 2018”, kas norisināsies sešos posmos Burtnieku novada pagastu skaistākajās un ainaviskajās vietās:

  1. 13. jūnijā Valmiermuižas pils parkā;
  2. 20. jūnijā Ēvelē;
  3. 27. jūnijā Rencēnos;
  4. 11. jūlijā Vecatē;
  5. 18. jūlijā Matīšos;
  6. 25. jūlijā Burtniekos.

Katras vecuma grupas dalībnieki skrien, nūjo savu distanci noteiktā laika limita ietvaros. Dalībnieks pats seko pavadītajam laikam distancē uz lielā pulksteņa starta-finiša zonā. Plašāka informācija nolikumā.

Katrs skrējējs un nūjotājs pēc trases pievarēšanas finišā saņems veselīgu našķi un laikapstākļiem atbilstošu dzērienu – siltu tēju vai atspirdzinošu dzērienu. Piemiņas balvas saņems visi dalībnieki – katrā posmā saņemot atšķirīgu puzles gabaliņu, kurus saliekot kopā veidosies vienota seriāla piemiņas balva. 6. posmā 25. jūlijā Burtniekos, pēc distanču veikšanas notiks apbalvošana. 1.-3. vietu ieguvēji kopvērtējumā katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar balvām.

Iepriekšējā pieteikšanās treniņsacensībām internetā – www.burtniekunovads.lv, www.zvoc.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalībniekiem iespējams pieteikties arī uz vietas sacensību dienā no plkst. 17.30 līdz plkst. 18.20.

Reģistrēšanās un SI karšu – elektroniskās atzīmēšanās sistēma (turpmāk tekstā – čips) izsniegšana no plkst. 17.30. Starts visām grupām no plkst. 18.00 līdz plkst. 18.30, ikvienam sportistam vēlamā laikā. Konkrēta starta vieta tiks precizēta pirms katra posma. Valmiermuižā starts tiks dots Valmiermuižas pils parkā.

Skriešanas un nūjošanas treniņsacensību seriālu organizē Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar pagastu pārvaldēm un Ziemeļvidzemes orientēšanās centru (ZVOC).

Plašāka informācija, nolikums, pieteikšanās: http://www.burtniekunovads.lv/public/lat/sports/sporta_pasakumu_nolikumi/

Dalībnieki un citi interesenti aicināti arī pieņemt vasaras izaicinājumam “Esi aktīvs Burtnieku novadā”, kas aizsākās 28. maijā, un piedalīties virtuālajos izaicinājumos, izmantojot mobilo aplikāciju „Endomondo”, un uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: „Burtnieks soļo!” „Burtnieks skrien!” vai „Burtnieks brauc ar velo!”. Plašāka informācija: http://www.burtniekunovads.lv/public/lat/jaunumi1/5631/ . Uzvarētāju sumināšana notiks 25. augustā Burtnieka ezeru svētku laikā (Burtniekos), kur pirmo trīs vietu ieguvēji, kuri būs sakrājuši visvairāk kilometru, iegūs īpašas pārsteiguma balvas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kur svinēsiet Latvijas simtgadi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri