Valmieras Ziņas

Notiks mūžizglītības kursa nodarbība par garīgumu

Sestdien, 9. februārī, plkst.11.00-14.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā notiks mūžizglītības kursa “Līdzsvarota dzīve: vide, cilvēks, sabiedrība” trešā nodarbība, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Nodarbība būs veltīta tēmai “Garīgā veselība”. Tā meklēs atbildes uz jautājumiem, kāds garīgums mums ir nepieciešams.

Ilgtspējīgs, līdzsvarots dzīvesveids sākas ar katru no mums. Tā pamatā ir sevis paša apzināšanās, savu vērtību, savu mērķu un dzīves aicinājuma izprašana. Ikdienas steiga, patērētāju kultūras radītie kārdinājumi un uzspiestās vērtības traucē saglabāt skaidru skatu uz savu individuālo aicinājumu. Tas rezultējas ar bezjēdzību, motivācijas trūkumu un sava iekšējā spēka zaudēšanu, cilvēkam kļūstot par sistēmas upuri. 

Nodarbības lektori būs Liene Ločmele un Kaspars Vendelis. Būdama pasniedzēja Vidzemes Augstskolā, Liene Ločmele ir ne tikai savas personīgās dzīves veidotāja, bet iegulda enerģiju arī studentu dzīves ceļa veidošanā. Lekcijā viņa dalīsies ar savu personīgo un Vidzemes Augstskolas pieredzi saistībā ar mērķtiecību, mērķu uzstādīšanu. Kaspars Vendelis ir lektors, uzņēmējs, biohacking.lv līdzdibinātājs. Būdams biohakeris, Kaspars iedvesmos un dalīsies ar instrumentiem, sava personīgā aicinājuma atrašanai un virzībai uz mērķu sasniegšanu. 

Dalību nodarbībā aicina pieteikt šeit: https://goo.gl/forms/VVZMOEJkpMyYu2bo2. 

Valmieras bibliotēkas organizētais mūžizglītības kurss “Līdzsvarota dzīve: vide, cilvēks, sabiedrība” ir bezmaksas piecu nodarbību cikls, piedāvājot tā apmeklētājiem uzzināt vairāk par pasaules vides un sabiedrības attīstības aktualitātēm, izprast šo procesu kopsakarības, to ietekmi uz katra indivīda dzīvi. Kursa mērķis ir iedvesmot un iedrošināt pārmaiņām dzīvesveidā, lai ikdienu padarītu līdzsvarotāku, dzīvojot saskaņā ar savām, sabiedrības, dabas un vides vajadzībām. 

Šo kursu var apmeklēt gan kā mūžizglītības kursu, cenšoties piedalīties pēc iespējas visās piecās nodarbībās. Taču, ja interesē tikai šī tēma, var apmeklēt arī tikai šo nodarbību. Dalība nodarbībā ir bez maksas. Apmeklējot vismaz 75% no visām nodarbībām, būs iespējams saņemt kursa apmeklējuma apliecinājumu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri