Valmieras Ziņas

Nosportotos kilometrus pārvērš ziedojumā

IT uzņēmums Wunder ir pārliecināts, ka kustības un sportiskas aktivitātes vairo cilvēkos laimes sajūtu. Tieši tādēļ Wunder pārstāvniecība Latvijā ik gadu aicina savus darbiniekus iesaistītes izaicinājumā, kur katrs noietais, noskrietais vai kā citādi aktīvi pavadītais kilometrs tiek pārvērsts ziedojumā. Aizvadītā gada veikums ziedots mērķtiecīgā valmierieša Roberta Jurkas rehabilitācijai.

Nav noslēpums, ka ikdienā strādājot ar datoru, daudzas stundas nākas pavadīt sēdus pozīcijā. Lieliski, ja ir pieejams stāvgalds un atceramies ik stundu kaut nedaudz izkustēties, taču veiksmīgāku veselības balansu var iegūt, atrodot kādu sev interesējošu sporta aktivitāti. Tā Wunder darbiniekiem Latvijā radās ideja izveidot interešu grupu, kur palepoties ar saviem sasniegumiem un dalīties emocijās par kopīgajā Endomondo izaicinājumā piedzīvoto.

Pagājušajā gadā izaicinājumā piedalījās 29 Wunder darbinieki. Katrs izvēlas vienu vai vairākus sev tīkamus sporta veidus, kopumā pārstāvēti 27 dažādi aktivitāšu veidi sākot no iešanas, skriešanas un riteņbraukšanas un beidzot ar tenisu, niršanu un skrituļslidošanu. Izaicinājuma periodā aktīvi pavadītas 150 dienas, kopīgiem spēkiem sadedzināti divi miljoni kaloriju un pieveikti 20237 kilometri. Katra kilometra vērtība ir 2 eiro centi, kas pārtapuši 404.74 eiro vērtā ziedojumā. To, kādam mērķim šī summa tiks ziedota, lemj Top 3 aktīvākie izaicinājuma dalībnieki.

Šoreiz ziedojuma saņēmējs ir valmierietis Roberts Jurka – talantīgs Valmieras Viestura vidusskolas 10. klases audzēknis, kurš sapņo kļūt par sporta žurnālistu. Viena gada vecumā Robertam tika diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Taču, neskatoties uz ārstu prognozēm, ka puisis nekad nerunās un nestaigās, Roberts ne tikai runā un spēj patstāvīgi pārvietoties, bet arī uzrāda labus sasniegumus mācībās. Ziedojums caur fondu BE OPEN novirzīts Roberta rehabilitācijai, jo janvārī jaunietim tika veikta muskuļu pagarināšanas operācija, kurai nu seko ilgs un sarežģīts atlabšanas process.

Vēlot Robertam labu veselību, Wunder aicina ikvienu būt aktīvam un, ne mazāk svarīgi, atbildīgam pret sevi un apkārtējiem. Ierastās skriešanas trases vietā izvēlēties taku tālāk no ļaužu iecienītām vietām, izmantot laiku, kad uz ielām ir mazāk cilvēku vai sportot kopā ar savu iecienītāko treneri tiešsaistē, neizejot no mājas. To darīsim arī Wunder, lai nākamajā gadā būtu vēl vairāk kilometru, ko pārvērst ziedojumā kādam labam mērķim.

Pirmais Wunder Endomondo izaicinājums norisinājās 2018. gadā. Tā laikā nosportotie 16935 kilometri pārtapa 338.70 EUR vērtā ziedojumā un nonāca pie kustības PLECS, kura strādā, lai katram bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Viens no vadošajiem ceļu būves uzņēmumiem Latvijā SIA “Binders”, īstenojot jaunus būvniecības projektus, aicina savai komandai pievienoties Eskavatora vadītāju. Darba pienākumi: Veikt darbus, kas saistīti ar ceļu un laukumu izbūvi; Veikt mehānisma tehniskās apkopes, atbilstoši izgatavotāja rūpnīcas dotajām instrukcijām; Veikt remontus, kas saistīti ar mehānisma sagatavošanu tehniskām apskatēm. Prasības: Vēlama pieredze ceļu būvē; Augsta atbildības sajūta; Atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība (C kategorija). Mēs piedāvājam: Veicamajam darbam atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu (no 1100.00 līdz 1500.00 mēnesī, pirms nodokļu nomaksas); Visas sociālās garantijas; Visu nepieciešamo inventāru darbam; Iespēju apmesties uzņēmuma kopmītnēs. Gaidīsim Tavu pieteikumu uz e-pastu personals@binders.lv . Kontaktinformācija: e-pasts personals@binders.lv . Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus/-es. Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts apliecina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei Personāla atlases procesa nodrošināšanai. Ceļu būves firma SIA “BINDERS” nodrošinās Jūsu personas datu konfidencialitāti. Profesija: EKSKAVATORA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Latvija Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: personals@binders.lv; 26156775

Mūsu partneri