Valmieras Ziņas

Nosportotos kilometrus pārvērš ziedojumā

IT uzņēmums Wunder ir pārliecināts, ka kustības un sportiskas aktivitātes vairo cilvēkos laimes sajūtu. Tieši tādēļ Wunder pārstāvniecība Latvijā ik gadu aicina savus darbiniekus iesaistītes izaicinājumā, kur katrs noietais, noskrietais vai kā citādi aktīvi pavadītais kilometrs tiek pārvērsts ziedojumā. Aizvadītā gada veikums ziedots mērķtiecīgā valmierieša Roberta Jurkas rehabilitācijai.

Nav noslēpums, ka ikdienā strādājot ar datoru, daudzas stundas nākas pavadīt sēdus pozīcijā. Lieliski, ja ir pieejams stāvgalds un atceramies ik stundu kaut nedaudz izkustēties, taču veiksmīgāku veselības balansu var iegūt, atrodot kādu sev interesējošu sporta aktivitāti. Tā Wunder darbiniekiem Latvijā radās ideja izveidot interešu grupu, kur palepoties ar saviem sasniegumiem un dalīties emocijās par kopīgajā Endomondo izaicinājumā piedzīvoto.

Pagājušajā gadā izaicinājumā piedalījās 29 Wunder darbinieki. Katrs izvēlas vienu vai vairākus sev tīkamus sporta veidus, kopumā pārstāvēti 27 dažādi aktivitāšu veidi sākot no iešanas, skriešanas un riteņbraukšanas un beidzot ar tenisu, niršanu un skrituļslidošanu. Izaicinājuma periodā aktīvi pavadītas 150 dienas, kopīgiem spēkiem sadedzināti divi miljoni kaloriju un pieveikti 20237 kilometri. Katra kilometra vērtība ir 2 eiro centi, kas pārtapuši 404.74 eiro vērtā ziedojumā. To, kādam mērķim šī summa tiks ziedota, lemj Top 3 aktīvākie izaicinājuma dalībnieki.

Šoreiz ziedojuma saņēmējs ir valmierietis Roberts Jurka – talantīgs Valmieras Viestura vidusskolas 10. klases audzēknis, kurš sapņo kļūt par sporta žurnālistu. Viena gada vecumā Robertam tika diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Taču, neskatoties uz ārstu prognozēm, ka puisis nekad nerunās un nestaigās, Roberts ne tikai runā un spēj patstāvīgi pārvietoties, bet arī uzrāda labus sasniegumus mācībās. Ziedojums caur fondu BE OPEN novirzīts Roberta rehabilitācijai, jo janvārī jaunietim tika veikta muskuļu pagarināšanas operācija, kurai nu seko ilgs un sarežģīts atlabšanas process.

Vēlot Robertam labu veselību, Wunder aicina ikvienu būt aktīvam un, ne mazāk svarīgi, atbildīgam pret sevi un apkārtējiem. Ierastās skriešanas trases vietā izvēlēties taku tālāk no ļaužu iecienītām vietām, izmantot laiku, kad uz ielām ir mazāk cilvēku vai sportot kopā ar savu iecienītāko treneri tiešsaistē, neizejot no mājas. To darīsim arī Wunder, lai nākamajā gadā būtu vēl vairāk kilometru, ko pārvērst ziedojumā kādam labam mērķim.

Pirmais Wunder Endomondo izaicinājums norisinājās 2018. gadā. Tā laikā nosportotie 16935 kilometri pārtapa 338.70 EUR vērtā ziedojumā un nonāca pie kustības PLECS, kura strādā, lai katram bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Piedāvājam: Darba slodzi 1225 h mācību gadā (kontaktstundas = 1072 h), 4 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 806 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: 29194941. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv līdz 2020.gada 21.augustam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: VISPĀRĒJĀS VIDĒJĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-21 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv, t. 29194941.

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-21 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri