Valmieras Ziņas

Noslēgusies Valmieras sportiskā izaicinājuma #paliecvesels pirmā kārta. Turpinām ar otro!

12.maijā noslēgusies Valmieras pilsētas pašvaldības Endomondo sportiskā izaicinājuma #paliecvesels pirmā kārta. Tā kā valstī joprojām pastāv ārkārtas situācija un vīrusa izplatība, ikviens aicināts turpināt stāties pretī vīrusam ar aktīvu dzīvesveidu, piedaloties izaicinājuma otrajā kārtā #paliecveselsdubultā, kas turpināsies līdz ārkārtas situācijas atcelšanai Latvijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pirmajā izaicinājuma kārtā, kas bija sadalīts divās daļās – veloizaicinājumā un izaicinājumā ar kājām kopumā iesaistījās 583 dalībnieki, kuri kopīgi ar velosipēdiem, skrienot, ejot, nūjojot veica 116,4 tūkst. kilometru un ceļā pavadīja kopumā vienu gadu un gandrīz 10 mēnešus.

„Valmierieši un Valmieras draugi vienmēr bijuši un būs sportiski un aktīvi, tādēļ prieks par lielo dalībnieku skaitu izaicinājumā. Izejot pilsētas ielās vai dodoties meža takās, vienmēr redzu kādu nūjotāju, skrējēju vai riteņbraucēju, un tā mēs viens otru iedvesmojam un izaicinām pavadīt laiku aktīvi, nosoļot pāris kilometrus vairāk. Tas ne vien uzlabo fizisko veselības stāvokli, bet arī uzmundrina un stiprina garīgi, kas šī brīža situācijā cilvēkiem ir īpaši vajadzīgs. Tāpat turpināsim! Būsim veseli!”

aicina Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Sportiskajā izaicinājumā #paliecvesels (ar kājām) piedalījās kopumā 451 dalībnieki, kopīgi veicot 73 tūkstošus kilometru. Tas ir līdzvērtīgi ceļam apkārt pasaulei 1,8 reizes. Aktīvākā skrējēja šajā izaicinājumā bijusi Iveta Jansone, kura ar kājām pieveikusi 1136 km. Sieviešu konkurencē otrā – Liene Kalniņa (770 km), trešā – Vita Solovjova-Šaicāne (724 km). Vīriešu konkurencē pirmajā vietā ierindojās Ritvars Kalniņš (949 km), otrajā vietā – Basar Miles Teg (909 km), bet trešais – Aleksandrs Semjonovs (819 km).

Savukārt sportiskajā izaicinājumā #paliecvesels (ar velo) kopumā piedalījās 132 dalībnieki. Visiem sēžoties uz divriteņiem, kopīgi arī tika pieveikts attālums apkārt zemes lodei – nobraukti 43,4 tūkstoši kilometru. Aktīvākie velobraucēji vīriešu konkurencē bija Vadims Juscenko (pieveikti 2524 km), otrais – Ainārs Judeiks (2204 km), trešais – Stanislaw Piorkowski (2195 km). Sieviešu konkurencē aktīvākā velobraucēja – Liene Lelle (1085 km), otrajā vietā – Ilona (1026 km), trešajā vietā – Zaiga Voitehovska (607 km).

Aktīvākie izaicinājuma dalībnieki nopelnījuši piemiņas veltes no Valmieras pilsētas pašvaldības. Iepriekš minētos velobraucējus un kājām gājējus/skrējējus aicinām pieteikties balviņas saņemšanai, rakstot uz epastu info@valmiera.lv. Apsveicam uzvarētājus!

Izaicinājuma 2. kārta #paliecveselsdubultā

Tā kā ārkārtas situācija Latvijā turpinās arī Valmieras pilsētas pašvaldība turpina izaicināt, mudinot iedzīvotājus sportiski, aktīvi un veselīgi pavadīt savu brīvo laiku, dodoties pastaigā, skrējienā vai velo braucienā un uzskaitot savus veiktos kilometrus. Izaicinājuma 2.kārta tiek izsludināta no 2020.gada 13.maija līdz ārkārtas situācijas noslēgumam Latvijā.

Tāpat kā iepriekš ir izveidoti divi izaicinājumi, ļaujot savstarpēji sacensties velobraucējiem (Endomondo izaicinājums velobraucējiem pieejams šeit – http://www.endomondo.com/challenges/43410846) un kājām gājējiem, skrējējiem, nūjotājiem (Endomondo izaicinājums AR KĀJĀM pieejams šeit – http://www.endomondo.com/challenges/43410833). Izaicinājuma noslēgumā tiks apbalvoti aktīvākie dalībnieki, kuru ikdienas sporta aktivitātes būs publiski ikvienam apskatāmas lietotnē Endomondo.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina sportot individuāli vai ģimenes lokā, ievērojot divu metru distanci no citiem cilvēkiem, un savus veiktos kilometrus reģistrēt Endomondo mobilajā lietotnē.

Gūsim prieku no sacensības, distancēsimies, būsim aktīvi un veseli!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri