Valmieras Ziņas

Norisinājusies LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšana

15.decembrī Valmierā norisinājās LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras) Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā kopumā tika apbalvoti 10 topošie un jaunie uzņēmēji dažādās nominācijās. To starpā ir divi uzņēmumi no Valmieras – SIA “Echo Tech” un SIA “Agility Sport”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras biznesa inkubatora projektu vadītāja Laura Zvaigzne.

SIA “Echo Tech” ieguva balvu nominācijā “Tehnoloģiju inovators”. Tehnoloģiju inovators ir uzņēmējs, kurš nav nobijies no sarežģītām shēmām, laikietilpīga prototipa radīšanas, beznosacījuma personīgo investīciju ieguldīšanas idejas vārdā. LIAA Valmieras  biznesa inkubatora vadītājs Jānis Kļaviņš: “Sia Echo Tech ir Valmieras biznesa inkubatora izsekojamākais uzņēmums gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Ikdienā mēs Echo Tech komandai sekojam open office Purva ielā, jo viņi ir gandrīz vienīgie, kas šo atbalsta veidu izmanto pilnā apmērā, savukārt uzņēmuma izstrādātā tehnoloģija spēj izsekot spēlētājus sporta laukumā. Šī tehnoloģija ļauj treneriem iegūt precīzus datus par komandas fiziskajiem rādītājiem un analizēt, kā arī zīmēt taktiskus risinājumus, lai uzvarētu katru spēli. Šobrīd Echo Tech tehnoloģiju testē Kocēnu sporta nama florbolisti, kā arī atzinīgi to novērtē Latvijas florbola federācija.”

SIA “Agility Sport” ieguva balvu nominācijā “Eksporta potenciāls”. Eksporta potenciāls ir inkubācijas dalībnieks, kurš, mērķtiecīgi izstrādājot savu produktu, ir domājis par eksporta tirgiem un negrasās iekarot tikai Latvijas patērētāju sirdis un makus. “Sia “Agility Sport” ir uzņēmums, kurš mūs pārsteidz ar savu neatlaidību un straujo izaugsmi. Winmill zīmola Hokeja trenažieris jau piesaistījis daudzu lielo hokeja komandu interesi. Tieši šobrīd prezentētas nākotnes iespējas treniņu procesā Krievijas tirgus grandiem. Ticam, ka Winmill tehnoloģija drīz būs sastopama visu kontinentu hokeja treniņu ikdienā,” saka J.Kļaviņš.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri