Valmieras Ziņas

Noraidījumiem bagātā mačā valmierieši cieš zaudējumu mājās

Kā pirmo, tā arī pēdējo janvāra spēli “Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīja mājās, svētdien, 28. janvārī, tiekoties ar “Lido” komandu. Spēles gaitā netrūka asumu un strīdīgu situāciju, taču noslēgumā valmieriešiem diemžēl neizdevās uzvarēt, tika ciests zaudējums ar 2:3. Vārtus Valmieras kluba labā guva Andrejs Berseņevs un Pauls Krūmiņš. Pirmo spēli “Valmieras HK/BSS/ViA” sastāvā aizvadīja aizsargs Vladislavs Dudins.

Spēlē nopelnītie noraidījumi valmieriešus iecēluši nedisciplinētākās komandas godā. “Valmieras HK/BSS/ViA” šobrīd 13 aizvadītajās spēlēs nopelnījuši 301 soda minūti, kas ir par 95 minūtēm vairāk nekā tuvākajai pretinieku komandai.

Valmierieši jau kopš pirmā iemetiena rādīja labu hokeju, apliecinot, ka ir gatavi cīnīties par uzvaru. Jau pirmajā spēles minūtē Valmieras komandu piemeklēja pirmās neveiksmes – noraidījumu nopelnīja Veidenbaums un uzbrucējam Paulam Krūmiņam neveiksmīgā situācijā tika pārsista lūpa, taču spēles gaitu tas nemainīja. Abas komandas spēlēja ātru hokeju, un spēles 9. minūtē tika atklāts rezultāts. Kā pirmie vadību uz tablo ieguva valmierieši, vārtus pēc Zariņa piespēles gūstot Andrejam Berseņevam (1:0). Atlikušajā periodā “Valmieras HK/BSS/ViA” vēl trīs reizes nopelnīja skaitlisko mazākumu, bet pretiniekiem tas joprojām neļāva nostiprināties Valmieras komandas aizsardzības zonā.

Otrajā periodā diskutabls bija tiesneša lēmums brīdī, kad uz laukuma parādījās pirmā nopietnā saķeršanās, noraidot valmierieti Tomu Menci līdz spēles beigām. Šajā situācijā uz noraidīto spēlētāju soliņiem devās pa pieciem spēlētājiem no katras komandas, visiem izciešot sodus par rupjību. Perioda pēdējā minūtē, iegūstot nelielu iniciatīvu spēlē, viesi guva pirmos vārtus, liekot kapitulēt vārtus sargājošajam Tomam Konrādam (1:1).

Abām komandām uzvara bija ļoti nepieciešama, tāpēc cīņa turpinājās arī trešajā, noslēdzošajā, periodā. “Lido” komandas hokejisti nereti centās izprovocēt valmieriešus un pārbaudīja viņu pacietību, un šīs darbības spēles beigās atmaksājās. 11 minūtes pirms spēles beigām viesiem izdevās gūt otros vārtus, izvirzoties vadībā (1:2). Pēdējie divi vārti tika gūti, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Pirmie, kuriem tas izdevās, bija “Lido” spēlētāji, sešas minūtes pirms beigām dubultojot pārsvaru uz tablo (1:3). 57. minūtē noraidījumu izpelnījās arī viesi, un “Valmieras HK/BSS/ViA” bija gatavi šo situāciju izmantot. Vārtsargs Toms Konrāds tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, un divu cilvēku pārsvars uz laukuma deva rezultātus – tika gūti 2. vārti (2:3). Pēc precīzām Reinfelda un Ozola piespēlēm vārtus “Valmieras HK/BSS/ViA” labā guva Pauls Krūmiņš. Lai arī kā valmieriešu komandas spēlētāji centās, reālus vārtu gūšanas momentus izveidot pretinieku zonā neizdevās, un spēle noslēdzās ar minimālu zaudējumu 2:3.

Tomēr ar to viss nebeidzās. Spēles noslēdzošajā epizodē traumu guva viens no valmieriešu vadošajiem uzbrucējiem – Augusts Veidenbaums –, un pēc spēles beigu sirēnas izcēlās asumi, kuru starpā uzbrucējs Jēkabs Birzulis nopelnīja diskvalifikāciju uz vienu spēli, kas nozīmē, ka nākamnedēļ cīņā ar rīdziniekiem viņš komandai palīdzēt nevarēs.

Pēc spēles komentāru sniedza otro vārtu autors Pauls Krūmiņš, kurš uzskata, ka kopumā izdevās nospēlēt labi:

“Daudz neiekritām uz pretuzbrukumiem, bet, iespējams, mūs iegāza muļķīgi noraidījumi. Neuzskatu, ka spēles gaitā bija kāds konkrēts lūzuma punkts, varbūt beigās nedaudz pietrūka spēka, lai varētu izveidot kaut kādas vārtu gūšanas iespējas.”

Par zemo disciplīnu spēles garumā uzbrucējam Krūmiņam spriest ir grūtāk; asumus radīja atsevišķas spēles situācijas, un neviens īsti negribēja piekāpties.

“Protams, man pašam gribētos, lai sniegums būtu labāks. Psiholoģiski ir grūti spēlēt kā sezonas ievadā, tāpēc varētu šķist, ka dažās epizodēs nospēlēju uzmanīgāk,”

par personīgo sniegumu aizvadītajā mačā un iepriekš gūtās traumas ietekmi uz spēles kvalitāti saka Pauls Krūmiņš.

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs izbraukumā, nākamnedēļ, 4. februārī, tiekoties ar rīdziniekiem – HS “Rīga 2001” komandu. Spēlei iespējams sekot Latvijas Hokeja federācijas mājaslapā.
Īpašu paldies pelnījuši skatītāji, kuru atbalsts spēlētājiem kalpoja kā papildus motivācija visas spēles garumā!

Valmieras HK/BSS/ViA – Lido 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Vārti: 08:57 Berseņevs (Zariņš) 1:0, 39:11 Millers (Skrastiņš) 1:1, 49:00 Millers (Er. Ozols) 1:2, 53:59 Ošenieks (Skrastiņš) 1:3, 58:02 Krūmiņš (Ozols, Reinfelds) 2:3.

Vārtsargi: Toms Konrāds – Kārlis Reinis Riba

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri