No Spuņciema bez punktiem

Sestdien, 18. novembrī, Spuņciema Sporta hallē, Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, atzīstot FK “Beitar” pārākumu ar 1:5.

Pirms nedēļas, 11. novembrī, Valmieras telpu futbolistiem nācās piedzīvot graujošu 1:15 pret pagājušās sezonas čempioniem FK “Nikars”. Arī nedēļu vēlāk, Latvijas dzimšanas dienā, komandai neizdevās gūt vairāk par vieniem vārtiem.

Spēles rezultāts tika atklāts vien pirmā puslaika piecpadsmitajā minūtē, kad mājiniekiem izdevās gūt divus vārtus pēc kārtas. Diemžēl vienus no vārtiem guva valmierietis Maksims Koļesņikovs, raidot bumbu savos vārtos. Puslaika turpinājumā vārti netika gūti un komandas pārtraukumā devās ar FK “Beitar” labvēlīgo 0:2.

Otrajā puslaikā mājiniekiem izdevās iegūt jau trīs vārtu pārsvaru, kad ar rezultatīvu sitienu spēles 30. minūtē izcēlās Iurii Kidanov, tomēr “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” telpu futbolisti nepadevās un jau minūti vēlāk Jānis Mariss Taulavičus samazināja vārtu deficītu līdz 1:3. Rezultāts palika nemainīgs līdz spēles 37. minūtei, kad FK “Beitar” telpu futbolists Andrejs Šustrovs palielināja vārtu starpību līdz trijiem vārtiem. Vien divas minūtes vēlāk mājinieki guva vēl vienus vārtus, panākot 1:5.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – FK “Beitar” 1:5 (0:2)

Vārti: Taulavičus 31′ – Šustrovs 15′, Koļesņikovs 15′ (S.V.), Kidanov 30′, Šustrovs 37′, Križanovskis 39′

Brīdinājumi: Nazarovs 18′, Koļesņikovs 37′

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Pūlis, Lūsiņš, Taulavičus, Bacis, Rutks, Zvirbulis, Pallo, Koļesņikovs, Jaunzems, Grosbergs, Nazarovs, Veidemanis

FK “Beitar”: Križanovskis, Vinņikovs, Skaļenko, Atamaņukovs, Terens, Dacko, Zabarovskis, Ņikitins, Šustrovs, Zeņkovs, Kuļešovs, Kuļešovs, Kidanov, Kuzmin

Ar trīs punktiem pēc aizvadītām trijām spēlēm “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” LTFA “Optibet” Virslīgas kopvērtējumā ieņem septīto vietu astoņu komandu konkurencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs izbraukumā, 26. novembrī, mēģinot revanšēties pagājušās sezonas čempioniem – FK “Nikars”.