Valmieras Ziņas

No septembra Valmierā nedaudz pieaugs siltumenerģijas tarifs

No šā gada 1.septembra SIA “Valmieras ūdens” gala tarifs siltumenerģijas lietotājiem būs 62,08 eiro par megavatstundu (eiro/MWh), kas ir par 0,6% vairāk, salīdzinājumā ar spēkā esošo gala tarifu, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).

Līdz ar iepirktās siltumenerģijas izmaksu pieaugumu, “Valmieras ūdens” SPRK iesniedza pašu noteiktos siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus. SPRK, izvērtējot noteiktos tarifus un to pamatojumu, atzīst, ka tie atbilst regulatora metodikai.

Noteiktais siltumenerģijas tarifs sastāv no siltumenerģijas ražošanas tarifa 43,86 eiro/MWh, pārvades un sadales tarifa – 16,95 eiro/MWh, un siltumenerģijas tirdzniecības tarifa – 1,27 eiro/MWh.

“Valmieras ūdens” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu pieaugums saistāms ar iepirktās siltumenerģijas izmaksu pieaugumu. Šobrīd “Valmieras ūdens” norēķiniem par siltumenerģiju piemēro siltumenerģijas gala tarifu 61,68 eiro/MWh.

2017.gada 23.novembrī SPRK nolēma piešķirt atļauju “Valmieras ūdenim” pašam noteikt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus iepirktās siltumenerģijas cenas izmaiņu gadījumā, kas komersantam jānosaka saskaņā ar SPRK metodiku. Šāds lēmums tika pieņemts, pamatojoties uz dabasgāzes tirgus atvēršanu, kas paredz iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņas. Gadījumos, kad samazinās iepirktās siltumenerģijas cena, komersantam ir pienākums noteikt zemāku gala tarifu gala lietotājiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri