Valmieras Ziņas

No nākamā mācību gada Ziemeļvidzemes pamatskolas darbība tiks nodrošināta Vaidavā

30. janvārī Kocēnu novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi pieņēma lēmumu uzsākt Ziemeļvidzemes pamatskolas reorganizācijas procesu, pārceļot izglītības programmu īstenošanas vietu no Dauguļiem uz Vaidavu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pašlaik Ziemeļvidzemes pamatskola speciālās pirmsskolas, pamatizglītības un profesionālās pamatizglītības programmas īsteno divās ēkās – Skolas ielā 5, Vaidavā un Dauguļos, Dikļu pagastā. Izglītības iestādē mācās 49 izglītojamie, no kuriem deviņi skolēni ir Kocēnu novada iedzīvotāji.

Sēdē Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis norādīja, ka par šo lēmumu iepriekš ir diskutēts Kocēnu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā, piedaloties Ziemeļvidzemes pamatskolas vadībai, kā arī par plānoto reorganizāciju ir runāts aizvadītā gada rudenī iedzīvotāju sapulcē Dauguļos, kuras dalībnieki pauda izpratni par šo lēmumu. Par šāda lēmuma nepieciešamību, lai padarītu mācību procesu efektīvāku un racionāli izmantotu pašvaldības finanšu līdzekļus, kas tiek ieguldīti ēku uzturēšanā, viesošanās laikā Kocēnu novadā norādīja arī Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta vadītāja Līga Buceniece. Jāatzīmē, ka trešdien, 12. februārī, Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniecei Evijai Naglei un Kocēnu novada Izglītības pārvaldes vadītājai Ievai Stiģei paredzēta tikšanās ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar izglītības iestāžu tīkla attīstību.

No 2020. gada 15. augusta Ziemeļvidzemes pamatskolas administrācija un klašu telpas atradīsies renovētajā un labiekārtotajā ēkā Nākotnes ielā 1, savukārt Skolas ielā 5 būs izvietots internāts un telpas profesionālajai apmācībai.

Līdz ar reorganizācijas procesa uzsākšanu aktuāls ir jautājums par Dauguļu skolas ēkas turpmāko izmantošanu. Domes sēdē domes priekšsēdētājs sēdē norādīja, ka pašvaldībā par šo jautājumu tiks diskutēts, lai atrastu pēc iespējas labāko risinājumu, jo ēkas stāvoklis ir vērtējams kā labs, kā arī tai ir izdevīgs ģeogrāfiskais novietojums – pie reģionālā autoceļa P11.

Ziemeļvidzemes pamatskolas audzēkņu vecāki aicināti piedalīties sapulcē, kas notiks 13. februārī plkst. 15.30 Ziemeļvidzemes pamatskolas ēkā Dauguļos – izglītības iestādes vadība informēs par plānotajām izmaiņām un būs iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Savukārt 20. februārī plkst. 16.00 Skolas ielā 5, Vaidavā norisināsies Skolas padomes sēde.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Uz atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-21 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv

Mūsu partneri