Valmieras Ziņas

No nākamā mācību gada Ziemeļvidzemes pamatskolas darbība tiks nodrošināta Vaidavā

30. janvārī Kocēnu novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi pieņēma lēmumu uzsākt Ziemeļvidzemes pamatskolas reorganizācijas procesu, pārceļot izglītības programmu īstenošanas vietu no Dauguļiem uz Vaidavu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pašlaik Ziemeļvidzemes pamatskola speciālās pirmsskolas, pamatizglītības un profesionālās pamatizglītības programmas īsteno divās ēkās – Skolas ielā 5, Vaidavā un Dauguļos, Dikļu pagastā. Izglītības iestādē mācās 49 izglītojamie, no kuriem deviņi skolēni ir Kocēnu novada iedzīvotāji.

Sēdē Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis norādīja, ka par šo lēmumu iepriekš ir diskutēts Kocēnu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā, piedaloties Ziemeļvidzemes pamatskolas vadībai, kā arī par plānoto reorganizāciju ir runāts aizvadītā gada rudenī iedzīvotāju sapulcē Dauguļos, kuras dalībnieki pauda izpratni par šo lēmumu. Par šāda lēmuma nepieciešamību, lai padarītu mācību procesu efektīvāku un racionāli izmantotu pašvaldības finanšu līdzekļus, kas tiek ieguldīti ēku uzturēšanā, viesošanās laikā Kocēnu novadā norādīja arī Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta vadītāja Līga Buceniece. Jāatzīmē, ka trešdien, 12. februārī, Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniecei Evijai Naglei un Kocēnu novada Izglītības pārvaldes vadītājai Ievai Stiģei paredzēta tikšanās ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar izglītības iestāžu tīkla attīstību.

No 2020. gada 15. augusta Ziemeļvidzemes pamatskolas administrācija un klašu telpas atradīsies renovētajā un labiekārtotajā ēkā Nākotnes ielā 1, savukārt Skolas ielā 5 būs izvietots internāts un telpas profesionālajai apmācībai.

Līdz ar reorganizācijas procesa uzsākšanu aktuāls ir jautājums par Dauguļu skolas ēkas turpmāko izmantošanu. Domes sēdē domes priekšsēdētājs sēdē norādīja, ka pašvaldībā par šo jautājumu tiks diskutēts, lai atrastu pēc iespējas labāko risinājumu, jo ēkas stāvoklis ir vērtējams kā labs, kā arī tai ir izdevīgs ģeogrāfiskais novietojums – pie reģionālā autoceļa P11.

Ziemeļvidzemes pamatskolas audzēkņu vecāki aicināti piedalīties sapulcē, kas notiks 13. februārī plkst. 15.30 Ziemeļvidzemes pamatskolas ēkā Dauguļos – izglītības iestādes vadība informēs par plānotajām izmaiņām un būs iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Savukārt 20. februārī plkst. 16.00 Skolas ielā 5, Vaidavā norisināsies Skolas padomes sēde.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri