Valmieras Ziņas

No 7. septembra būs satiksmes ierobežojumi Georga Apiņa ielā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 7. septembrī, Valmierā uzsāks darbus Georga Apiņa ielas posmā no Rīgas ielas līdz Beātes ielai ar mērķi izveidot satiksmei drošu un ērtu infrastruktūru, paredzot autostāvvietas, ierīkojot gājēju ietves un veloceļu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Būvdarbu laikā iepriekšminētais ielas posms nebūs caurbraucams, bet piekļūšana īpašumiem, tai skaitā pirmsskolas izglītības iestādei “Pienenīte”, būs nodrošināta, organizējot satiksmi divvirzienu kustībā. Apbraucamais ceļš būs iespējams pa Beātes, Andreja Upīša un Rīgas ielu, kā arī darbi uz ietvēm tiks veikti secīgi, nodrošinot iespēju nepārtrauktai gājēju kustībai.

Autovadītāji aicināti sekot līdzi ceļazīmēm un ievērot satiksmes ierobežojumus! Projekta īstenošanas gaitā satiksmes organizācijas shēma tiks mainīta, vadoties pēc būvdarbu virzības.

Līgums ar būvnieku paredz, ka būvdarbi ilgs astoņus mēnešus, bet jāņem vērā laikapstākļi. Vairāk par Valmieras novada pašvaldības plānotajiem darbiem Georga Apiņa ielā var uzzināt šeit.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Satiksmes organizācijas shēma

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri