Valmieras Ziņas

No 5. maija izmaiņas autobusu kustībā, atklāti jauni reisi

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA “VTU Valmiera” informē par izmaiņām reģionālajos vietējās nozīmes maršrutos no 5. maija.

  • maršruta Valka–Ķemere–Ēvele–Valka reisam plkst.6.55 un reisam plkst.12.35 no Valkas autoostas mainītas izpildes dienas (kursēs pirmdienās un ceturtdienās);
  • maršruta Valka–Omuļu skola reisam plkst.9.50 un reisam plkst.15.45 no Valkas autoostas tiek mainītas izpilde dienas (kursēs pirmdienās un ceturtdienās);
  • maršruta Omuļu skola–Valka reisam plkst.10.47 un reisam plkst.16.42 no Omuļu skolas tiek mainītas izpildes dienas (kursēs pirmdienās un ceturtdienās);
  • maršruta Valka–Sēļi–Lugaži–Valka reisam plkst.8.10 un reisam plkst.15.40 no Valkas autoostas tiek mainītas reisu izpildes dienas (kursēs trešdienās).

 

Tiek atklāti jauni reisi maršrutā Valka–Gaujiena–Valka–Lugaži:

Valkas AO 16:55 15:35   Valkas AO 09:50 08:00
Kultūras nams 16:56 15:36   Sēļi 09:57 08:07
Raiņa iela 16:57 15:37   Tomēni 10:01 08:11
Lugaži 17:04 15:44   Kaiči 10:05 08:15
Raiņa iela 17:11 15:51   Lipši 10:08 08:18
Beverīnas iela 17:12 15:52   Klajumnieki 10:13 08:23
Prokuratūra 17:13 15:53   Tilikas 10:19 08:29
Valkas AO 17:15 15:55   Cirgaļi 10:25 08:35
Sēļi 17:22 16:02   Zaķi 10:32 08:42
Tomēni 17:26 16:06   Kalnaine 10:37 08:47
Kaiči 17:30 16:10   Gauja 10:39 08:49
Lipši 17:33 16:13   Zvārtavas pagrieziens 10:45 08:55
Klajumnieki 17:38 16:18   Gaujiena 10:49 08:59
Tilikas 17:44 16:24   Gaujiena 10:51 09:01
Cirgaļi 17:50 16:30   Zvārtavas pagrieziens 10:55 09:05
Zaķi 17:57 16:37   Gauja 11:01 09:11
Kalnaine 18:02 16:42   Kalnaine 11:03 09:13
Gauja 18:04 16:44   Zaķi 11:08 09:18
Zvārtavas pagrieziens 18:10 16:50   Cirgaļi 11:15 09:25
Gaujiena 18:14 16:54   Tilikas 11:21 09:31
Gaujiena 18:16 16:56   Klajumnieki 11:27 09:37
Zvārtavas pagrieziens 18:20 17:00   Lipši 11:32 09:42
Gauja 18:26 17:06   Kaiči 11:35 09:45
Kalnaine 18:28 17:08   Tomēni 11:39 09:49
Zaķi 18:33 17:13   Sēļi 11:43 09:53
Cirgaļi 18:40 17:20   Valkas AO 11:50 10:00
Tilikas 18:46 17:26   Kultūras nams 11:51 10:01
Klajumnieki 18:52 17:32   Raiņa iela 11:52 10:02
Lipši 18:57 17:37   Lugaži 11:59 10:09
Kaiči 19:00 17:40   Raiņa iela 12:06 10:16
Tomēni 19:04 17:44   Beverīnas iela 12:07 10:17
Sēļi 19:08 17:48   Prokuratūra 12:08 10:18
Valkas AO 19:15 17:55   Valkas AO 12:10 10:20
Izpildes dienas 2 5   Izpildes dienas 2 5

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,G.Apiņa ielā 27b. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,G.Apiņa ielā,vai pieteikties personīgi pie veikala vadītājas WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.+371 29643136. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 27B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 29643136 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  Īpašuma apsaimniekošanas speciālistu Vaidavas pagastā uz nenoteiktu laiku Ja Tev ir vēlme: nodrošināt Pārvaldes pārziņā nodotās kustamās mantas un nekustamā īpašuma (tai skaitā Pārvaldes pagasta teritorijā esošo pašvaldības iestāžu ēku, būvju, pašvaldības dzīvojamā fonda, ceļu u.c. objektu) apsaimniekošanu, uzturēšanu; gādāt par Pārvaldes teritorijas labiekārtošanu un sanitāro tīrību (Pašvaldības ielu, ceļu un laukumu uzturēšanu, ielu, laukumu un citu publiskai lietošanai paredzētu teritoriju apgaismošanu, parku, skvēru un zaļo zonu ierīkošanu); organizēt un uzraudzīt saimnieciskos darbus un nodrošināt to izpildi, kā arī nodrošināt dažādu saimniecisko materiālu iegādi un uzraudzīt to izlietošanu; piedalīties kārtējā gada budžeta sagatavošanas izstrādē; piedalīties būvniecības projektu sagatavošanā un uzraudzīšanā; veikt ceļu, ēku remontdarbu tāmju sagatavošanu; pieņemt iesniegumus, sūdzības un priekšlikumus no iedzīvotājiem un juridiskām personām, nodrošināt atbildes sagatavošanu iesniedzējiem; un ja Tev ir: augstākā vai profesionālā vidējā izglītība (vēlams inženierzinātnēs un / vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un uzturēšanas jomā); praktiskas iemaņas īpašuma apsaimniekošanā, celtniecības un remonta darbos, darbu tāmes sagatavošanā; prasmes un pieredze darbā ar normatīvajiem aktiem, dokumentu sagatavošanā, budžeta sastādīšanā; spēja pārzināt un vadīt saimniecisko darbību Pārvaldes Vaidavas pagasta teritorijā; teicamas latviešu valodas zināšanas; labas komunikācijas un sadarbības prasmes; teicamas darba plānošanas un organizatoriskās prasmes; B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 līdz 1035 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes Īpašuma apsaimniekošanas speciālista Vaidavas pagastā amatam”, līdz 2022.gada 8.jūlijam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 25771128 vai 26442994. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Dzīvojamo māju/ īpašumu apsaimniekošanas SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-08

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Viestura vidusskola ar 1.septembri aicina darbā matemātikas skolotāju (2022./2023. mācību gadam). Ja Jūs vēlaties: • pildīt skolotāja pienākumus, atbilstoši mācību priekšmeta Valsts izglītības standarta prasībām; • plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši skolas mērķiem un uzdevumiem; • veidot lietišķu sadarbību ar skolas darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, psiholoģiskā noturība; • precizitāte un atbildība darbā; mēs piedāvājam: • darba līgums uz nenoteiktu laiku pilnas slodzes darbam (30 stundas); • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; • stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē; • atalgojumu EUR 919 mēnesī par vienu pedagoģisko likmi pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas kancelejā (adrese: Viestura aleja 3, Valmiera, Valmieras novads) ar norādi „Matemātikas skolotāja/-as vakancei” līdz 2022.gada 17. jūnijam. Tālrunis papildu informācijai: 29286619. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15

Mūsu partneri