Valmieras Ziņas

No 24. līdz 28.maijam Valmierā skolēni turpinās mācīties attālināti

Lasīšanas laiks: 2 min

19.maijā Slimību profilakses un kontroles centrs publicētajā sarakstā ar tām administratīvajām teritorijām, kurās epidemioloģiskie apstākļi atļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.-6. un 12.klasēs, kā arī rotācijas kārtībā 7.-11.klasē, iekļauta arī Valmiera. Valmierā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem 18.maijā bijis 200. Piesardzības un darba organizācijas nolūkā Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras izglītības iestāžu vadību lēmusi šī mācību gada noslēdzošajā darba nedēļā mācību procesu organizēt attālināti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

No 24. līdz 28.maijam 1.-6.klašu skolēniem pēc individuāla laika plāna tiks organizētas Karjeras nedēļas aktivitātes. 1.-4.klašu skolēni varēs piedalīties video viktorīnā “Uzmini nu, kas tas ir?”, lai interesantā veidā iepazītu dažādas profesijas, savukārt 5.-6.klašu skolēni varēs piedalīties selfiju jeb pašiņu skrējienā pa Valmieru, orientējoties pilsētvidē un atbildot uz uzņēmumu / organizāciju sagatavotajiem jautājumiem. Karjeras nedēļu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Attīstības aģentūra.

Mācību gads 1.-8., 10-11.klašu skolēniem noslēgsies 31.maijā. Liecību izsniegšana un mācību grāmatu nodošana notiks klātienē. Skolēnus un viņu vecākus aicina sekot līdzi skolu vadības un klašu audzinātāju izplatītajai informācijai par konkrētu tikšanās laiku portālā E-klase, mirkļsaziņas rīkā WhatsApp vai kādā citā komunikācijas kanālā, ko ikdienā izmanto savstarpējai saziņai ar izglītības iestādi.

12. klases skolēniem mācības beidzās 14. maijā, pašlaik turpinās izvēlēs centralizēto eksāmenu kārtošana. Tuvākie Valsts pārbaudes darbi: 26.maijā notiks centralizētais eksāmens ķīmijā, bet 28.maijā fizikā 12.klašu skolēniem, kuri izvēlējušies kārtot eksāmenus šajos mācību priekšmetos. Plašāka informācija par Valsts pārbaudes darbiem 2020./2021.mācību gadā šeit. Skolēniem var notikt klātienes konsultācijas, lai labāk sagatavotos eksāmeniem.

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad nebūs iespējams organizēt izlaiduma pasākumu ar 9. un 12.klašu absolventu sveicēju piedalīšanos. Tā vietā skolās notiks svinīga izglītības dokumenta izsniegšana, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

2020./2021.mācību gadā Valmieras skolu 9.klasēs mācās 334 skolēni un 12.klasēs – 290 skolēni.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.nr. 90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņu amatu Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem   Ierēdņa dienesta vieta Valmiera, Mūrmuižas iela 18 Mēnešalga 835 līdz 1090 eiro. Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 18, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-25 Kontaktpersona: Personāla Daļa Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

ŠĶIEDRAS SAGATAVOTĀJS / -A TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: Operatīvi un kvalitatīvi cirst/griezt šķiedru; Sagatavot kvalitatīvu šķiedru nākamajam ražošanas procesam; Kontrolēt saražotās produkcijas kvalitāti; Regulāri pārbaudīt iekārtu darbību un parametrus; Precīzi uzskaitīt un reģistrēt saražoto produkciju; Veikt iekārtu apkopi un remontdarbus (savas kompetences ietvaros); Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; Augsta atbildības sajūta; Labas komunikācijas prasmes; Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; Pozitīva attieksme pret darbu; Prasmes remontdarbu veikšanā; Datorprasmes pamatzināšanu līmenī (datu ievadīšana tabulās); Labu atmiņu un spēju labi iegaumēt detalizētu informāciju un maršrutus. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - 06:00-18:00); Atalgojumu sākot no 1000-1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi ŠĶIEDRAS SAGATAVOTĀJS / -A sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: IZEJVIELU SAGATAVOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri