Valmieras Ziņas

No 24. līdz 28.maijam Valmierā skolēni turpinās mācīties attālināti

19.maijā Slimību profilakses un kontroles centrs publicētajā sarakstā ar tām administratīvajām teritorijām, kurās epidemioloģiskie apstākļi atļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.-6. un 12.klasēs, kā arī rotācijas kārtībā 7.-11.klasē, iekļauta arī Valmiera. Valmierā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem 18.maijā bijis 200. Piesardzības un darba organizācijas nolūkā Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras izglītības iestāžu vadību lēmusi šī mācību gada noslēdzošajā darba nedēļā mācību procesu organizēt attālināti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

No 24. līdz 28.maijam 1.-6.klašu skolēniem pēc individuāla laika plāna tiks organizētas Karjeras nedēļas aktivitātes. 1.-4.klašu skolēni varēs piedalīties video viktorīnā “Uzmini nu, kas tas ir?”, lai interesantā veidā iepazītu dažādas profesijas, savukārt 5.-6.klašu skolēni varēs piedalīties selfiju jeb pašiņu skrējienā pa Valmieru, orientējoties pilsētvidē un atbildot uz uzņēmumu / organizāciju sagatavotajiem jautājumiem. Karjeras nedēļu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Attīstības aģentūra.

Mācību gads 1.-8., 10-11.klašu skolēniem noslēgsies 31.maijā. Liecību izsniegšana un mācību grāmatu nodošana notiks klātienē. Skolēnus un viņu vecākus aicina sekot līdzi skolu vadības un klašu audzinātāju izplatītajai informācijai par konkrētu tikšanās laiku portālā E-klase, mirkļsaziņas rīkā WhatsApp vai kādā citā komunikācijas kanālā, ko ikdienā izmanto savstarpējai saziņai ar izglītības iestādi.

12. klases skolēniem mācības beidzās 14. maijā, pašlaik turpinās izvēlēs centralizēto eksāmenu kārtošana. Tuvākie Valsts pārbaudes darbi: 26.maijā notiks centralizētais eksāmens ķīmijā, bet 28.maijā fizikā 12.klašu skolēniem, kuri izvēlējušies kārtot eksāmenus šajos mācību priekšmetos. Plašāka informācija par Valsts pārbaudes darbiem 2020./2021.mācību gadā šeit. Skolēniem var notikt klātienes konsultācijas, lai labāk sagatavotos eksāmeniem.

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad nebūs iespējams organizēt izlaiduma pasākumu ar 9. un 12.klašu absolventu sveicēju piedalīšanos. Tā vietā skolās notiks svinīga izglītības dokumenta izsniegšana, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

2020./2021.mācību gadā Valmieras skolu 9.klasēs mācās 334 skolēni un 12.klasēs – 290 skolēni.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri