Valmieras Ziņas

No 18.maija slēdz satiksmi un uzsāk Rūpniecības ielas posma pārbūvi

No pirmdienas, 18.maija, plkst.8.00 tiek uzsākta Rūpniecības ielas posma no Kauguru līdz Sila ielai Valmierā pārbūve. Ielas posms būvdarbu laikā būs slēgts automašīnu, kā arī pilsētas sabiedriskā transporta satiksmei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Slēgtā posma apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Cēsu un Kauguru ielām, kā arī Stacijas, Meža un Sila ielām. Pilsētas maršruta autobusi kursēs pa Stacijas, Sila un Rūpniecības ielām. Slēgta pietura “Stacijas iela”. Pietura “Kauguru iela” pārcelta pie Rūpniecības un Sila ielas krustojuma.

Piekļuve bērnudārzam “Kārliena” sākotnēji būs iespējama pa līdzšinējo ieeju no Rūpniecības ielas puses. Taču laikā, kad būvdarbu norise ierobežos piekļuvi bērnudārzam no Rūpniecības ielas puses, tā tiks organizēta no Kauguru ielas puses. 

Rūpniecības ielas posmam pārbūves laikā tiks veikta apakšzemes komunikāciju nomaiņa un izbūve, atjaunots ielas apgaismojums, kā arī tiks ieklāts jauns asfaltbetona virsmas segums. Ielas abās pusēs tiks izbūvēta bruģēta gājēju ietve, nodrošinot vides pieejamības prasību ievērošanu personām ar speciālām vajadzībām.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem Rūpniecības ielas posma pārbūvi veic SIA “LIMBAŽU CEĻI” par kopējo līgumsummu 250 000 eiro bez PVN. Rūpniecības ielas posma pārbūve ir tehniski saistīta ar šobrīd Valmierā notiekošo Kauguru ielas pārbūvi, kas tiek īstenota ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Atbalsts komercdarbībai – Kauguru ielas pārbūve” finansiālu atbalstu.

Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina sekot līdzi ceļu satiksmes zīmēm un norādījumiem! Informācija par aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem Valmierā pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri