Valmieras Ziņas

No 18.maija slēdz satiksmi un uzsāk Rūpniecības ielas posma pārbūvi

No pirmdienas, 18.maija, plkst.8.00 tiek uzsākta Rūpniecības ielas posma no Kauguru līdz Sila ielai Valmierā pārbūve. Ielas posms būvdarbu laikā būs slēgts automašīnu, kā arī pilsētas sabiedriskā transporta satiksmei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Slēgtā posma apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Cēsu un Kauguru ielām, kā arī Stacijas, Meža un Sila ielām. Pilsētas maršruta autobusi kursēs pa Stacijas, Sila un Rūpniecības ielām. Slēgta pietura “Stacijas iela”. Pietura “Kauguru iela” pārcelta pie Rūpniecības un Sila ielas krustojuma.

Piekļuve bērnudārzam “Kārliena” sākotnēji būs iespējama pa līdzšinējo ieeju no Rūpniecības ielas puses. Taču laikā, kad būvdarbu norise ierobežos piekļuvi bērnudārzam no Rūpniecības ielas puses, tā tiks organizēta no Kauguru ielas puses. 

Rūpniecības ielas posmam pārbūves laikā tiks veikta apakšzemes komunikāciju nomaiņa un izbūve, atjaunots ielas apgaismojums, kā arī tiks ieklāts jauns asfaltbetona virsmas segums. Ielas abās pusēs tiks izbūvēta bruģēta gājēju ietve, nodrošinot vides pieejamības prasību ievērošanu personām ar speciālām vajadzībām.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem Rūpniecības ielas posma pārbūvi veic SIA “LIMBAŽU CEĻI” par kopējo līgumsummu 250 000 eiro bez PVN. Rūpniecības ielas posma pārbūve ir tehniski saistīta ar šobrīd Valmierā notiekošo Kauguru ielas pārbūvi, kas tiek īstenota ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Atbalsts komercdarbībai – Kauguru ielas pārbūve” finansiālu atbalstu.

Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina sekot līdzi ceļu satiksmes zīmēm un norādījumiem! Informācija par aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem Valmierā pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri