Valmieras Ziņas

Nesagaidot atbildīgo dienestu rīcību, studenti zibakcijā paši lāpīs bedres pie Ausekļa ielas kopmītnēm (1)

Ausekļa ielas dienesta viesnīca ir mītnes vieta daudziem Vidzemes Augstskolas (ViA) studentiem. Gada sākumā ēka tika renovēta, bet Šveices sieram līdzīgi sacaurumotais ceļš, pie “kojām” pelē jau vairākus gadus. Mēs esam gatavi to mainīt.

Trīs ViA studenti pirmajā mācību gadā pašu spēkiem aizlāpīja lielāko bedri uz A koju piebraucamā ceļa, kas saturīgi turas vēl šobaltdien. Studentu darbu atzinīgi vērtēja arī kopmītnes pārvaldnieks, norādot, ka ceļš tiks sataisīts divu gadu laikā. Pagājuši trīs gadi, bet vārdi darbos nav īstenojušies, tāpēc studenti atkal ir gatavi rīkoties. Pietiks lauzt mašīnas bedrēs, sakopsim savu vidi!

Mēs aicinām čaklās rokas, kuras šo piektdien plkst. 12:00 palīdzēs aizlāpīt atlikušās bedres. Zibakcijai aicināti pievienoties visi interesenti, svarīgi ierasties ar savu inventāru – lāpstas un cimdi. Noderīgi būtu informēt par vietām, kur brīvi pieejami laukakmeņi un grants.

Pasākumam pievienojies šeit – https://www.facebook.com/events/720908835082005, vairāk informācijas uzzināsi, sekojot mūsu lapai – https://www.facebook.com/auseklisbezbedrem/.

Šodien, 24.oktobrī, Valmieras pilsētas pašvaldība operatīvi noorganizēja bedru remontu, tādēļ rīt iecerētā zibakcija nenotiks. Tās vietā tiks veidots darbu pieņemšanas video, ar ko varēs iepazīties arī portāla “Valmieras Ziņas” lasītāji.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Uts - 24.10.2019 Atbildēt

    Kaut kas traks!

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri