Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 21 izsaukums

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 21.augusta plkst. 6.30 līdz 24.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet vēl četri izsaukumi bija maldinājums, portālu “ Valmieras Ziņas” informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Piektdien plkst. 14.47 Valkas un Smiltenes ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valkas novada Vijciema pagastu, kur traktora piekabē bija aizdedzies siens. Ugunsgrēkā dega siena ruļļi 130 m2 platībā un traktora piekabes borts un riepa 2 m2 platībā.

Valkas novada Valkas pagastā sestdien vieglā automašīna bija avarējusi un iebraukusi dīķī, kā rezultātā uz ūdens virsmas radās 10m2 liels eļļas plankums.. Ugunsdzēsēji glābēji izcēla avarējušo automašīnu no dīķa un norobežoja eļļas plankumu ar absorbējošām bonām.

Sestdienas vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valkas novada Ērģemes pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja cilvēku, kas atradās zem automašīnas, un nodeva viņu NMPD darbiniekiem.

Vakar plkst. 18.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Alūksnes novadu, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 0,5m2 platībā. Mēģinot dzēst liesmas pirms VUGD ierašanās, cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Šonakt Ērgļu novada Sausējas pagastā dega saimniecības ēka pilnā 16 m2 platībā.

Aizvadītajās trijās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz Limbažu ielu Alojā, kur dega sausā zāle 100 m2 platībā, Skolas ielu Gulbenē, kur parkā dega meža zemsedze 2 m2 platībā, Mazsalacas novada Skaņkalnes pagastu, kur dega siena rullis 3 m2 platībā, Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur dzīvoklī dega akumulatora lādētājs 0,1 m2 platībā un Gulbenes novada Rankas pagastu, kur dega vieglā automašīna 2 m2 platībā.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri