Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vidzemē reģistrēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, cietušas trīs personas

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 4.decembra līdz 7.decembrim, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 233 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem trīs cietušas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 144 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 64 par ātruma pārsniegšanu, seši par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

5.decembrī pulksten 14:00 Līgatnes novadā, Līgatnes pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža vīrietis, vadot automašīnu “BMW”, neievēroja drošu distanci un izraisīja sadursmi ar automašīnu “Peugeot”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta BMW vadītājs, kurš no medicīniskās palīdzības atteicās. Uzsākts administratīvais process.

Naktī uz 7.decembri Gulbenes novadā, Jaungulbenes pagastā uz autoceļa Gulbene – Jaungulbene, vīrietis, vadot automašīnu “Opel”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē.

6.decembrī pulksten 23:00 Smiltenes novadā, Grundzāles pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) vīrietis, vadot automašīnu “Mercedes-Benz Sprinter”, uzbrauca meža dzīvniekam – briedim, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta pasažiere, kura nogādāta medicīnas iestādē.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri