Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vidzemē pieķerti četri dzērājšoferi

Aizvadītajā nedēļas nogalē, laika posmā no 15.februāra līdz 17.februārim, policija Vidzemē aizturēja četrus automašīnu vadītājus reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

14. februārī tika saņemta informācija, ka Valmierā, Beātes ielā kāds autovadītājs, iespējams, alkohola reibumā piedalās ceļu satiksmē, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību. Izbraucot policijas norīkojumam, minētais transportlīdzeklis tika apturēts. Pārbaudot vadītāju, konstatēts, ka vīrietis pie stūres sēdies alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā 2,13 promiles. Naktī uz sestdienu Cēsu novadā, Cēsīs kāds automašīnas “Audi” vadītājs bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkoholisko dzērienu ietekmē – 2,08 promiles. Savukārt Burtnieku novadā, Valmiera pagastā kāds vīrietis vadīja auto būdams 1,25 promiļu reibumā.

16. februārī pulksten 12:00 tika saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Strenču novadā, kur kāds vīrietis, vadot automašīnu, uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai un no notikuma vietas aizbrauca, noziņojot par notikušo likuma noteiktā kārtībā. Ceļu satiksmes negadījumā nav fiziski cietušas personas. Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrots, ka vīrietis, kurš vadīja transportlīdzekli, pēc ceļu satiksmes negadījuma lietoja alkoholiskos dzērienus. Minimālā alkohola koncentrācija vīrieša izelpā 2,45 promiles.

Ja ir noticis ceļu satiksmes negadījums, tad vadītājs nedrīkst lietot alkoholu līdz policijas kontrolei vai ekspertīzes veikšanai. Pretējā gadījumā pārkāpums tiek pielīdzināts alkohola iespaidā izraisītam negadījumam, par ko atbilstoši vadītājs arī tiek sodīts.

Policija atgādina – par alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu lietošanu pēc satiksmes negadījuma, kā arī pēc tam, kad transportlīdzeklis tiek apturēts pēc policijas darbinieka, robežsarga pieprasījuma, līdz pārbaudei, kas nosaka alkohola koncentrāciju asinīs vai konstatē narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmi, vai atbrīvošanai no šīs pārbaudes noteiktā kārtībā – uzliek naudas sodu velosipēda un mopēda vadītājam 170 eiro apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no 10 līdz 15, uzliek naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 14.februāra līdz 17.februārim, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 220 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kur četros no gadījumiem astoņas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 12 transportlīdzekļu vadītāji – četri automašīnu vadītāji, seši velosipēda vadītāji, alkohola lietošanas pēc negadījuma, kā arī vienā gadījumā persona nogādāta medicīnas iestādē narkotisko un psihotropo vielu pārbaudei. Noformēti 250 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 114 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri