Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vidzemē dzēsti divi paaugstinātas bīstamības ugunsgrēki

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 7.jūnija plkst. 6.30 līdz 10.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl četri bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa. 

Sestdien ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur 1000m2 platībā dega metāla angārs, kurā atradās kokapstrādes uzņēmuma cehs. Aptuveni trīs stundu laikā šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās ierobežot un plkst. 21.00 tas tika pilnībā likvidēts. Ugunsgrēkā cieta trīs ugunsdzēsēji glābēji, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Kopumā notikuma vietā strādāja 23 ugunsdzēsēji glābēji no Gulbenes, Cesvaines, Balviem, Alūksnes, Lubānas un Madonas, kā arī notikumā bija nepieciešamas sešas autocisternas un vienas autokāpnes.

Otrs no paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkiem tika dzēsts šonakt, kad glābēji saņēma izsaukumu uz Apes novada Trapenes pagastu, kur dega koka šķūnis, kas apšūts ar šīferi un kurā atradās pērnais siens, kopumā 700m2 platībā. Šorīt paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. Notikuma vietā strādāja 12 Alūksnes, Apes un Smiltenes ugunsdzēsēji glābēji.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Gaujas ielā Valmierā, kur sestdien dega atkritumi 8m2 platībā, kā arī Priekuļu novada Liepas pagastā, kur svētdien dega sausā zāle 1500m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, piektdien Rūjienā ugunsdzēsēji glābēji no daudzdzīvokļu mājas ventilācijas šahtas atbrīvoja tur iesprūdušus trīs putnus, un sestdien glābēji devās uz Gulbenes novada Lizuma pagastu, lai dzēstu kokapstrādes uzņēmumā degošu skaidu bunkuru.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ziemeļvidzemes pamatskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU uz pilnu likmi. Galvenie pienākumi:Rūpēties par personības psiholoģisko veselību un veikt preventīvo darbu labvēlīgas vides pilnveidošanā; Palīdzēt bērnam sevi labāk saprast un pārvarēt grūtības, pilnveidot saskarsmes iemaņas un labāk sagatavoties neatkarīgai dzīvei; Veikt psiholoģiski – pedagoģiskos izpēti, rezultātu apstrādāšanu, psiholoģisko slēdzienu un rekomendāciju sagatavošanu; Plānot un organizēt proforientācijas izpēti un profkonsultācijas. Prasības kandidātam: otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar izglītības psihologa kvalifikāciju; kvalifikācija  saglabāšanai ir nepieciešamā profesionālās pilnveides izglītība (ieskaitot piedalīšanās semināros, kursos, kā arī piedalīšanās supervīzijās); pieredze darbā ar bērniem ar speciālām izglītības vajadzībām; labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Internet Explorer u.c.); labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; atbildības sajūta un precizitāte; valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Profesijas kods: 244503. Darba alga (bruto): 862,50 – 920 EUR. Darba vietas adrese: Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads. CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: ziemelvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2019. gada 30. novembrim. Tālrunis informācijai: 26423042, Ziemeļvidzemes pamatskolas direktore Ligita Kūle. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz ziemelvidzeme@kocenunovads.lv

Mūsu partneri