Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vaidavas ezera pludmalē notiks SUP fests

Lasīšanas laiks: 2 min

Šajā nedēļas nogalē, 31. jūlijā un 1. augustā, Vaidavā, Vaidavas ezera pludmalē jau sesto reizi norisināsies SUP fests – divas dienas tīra prieka, jautrības un nedaudz sacensības, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Ikvienu gaidīs SUP instruktori, kas palīdzēs un apmācīs, ja ar SUP brauksi pirmo reizi. Būs individuālas SUP airēšanas sacensības un sacensības komandām, lai var airēt kopā ar draugiem.

Kā informē pasākuma organizatori, SUP festa ietvaros jau otro reizi notiks unikālas SUP sacensības – saullēkta sacensības apkārt Vaidavas ezeram. Dienas laikā būs iespēja pārbaudīt spēkus gan individuālajās, gan komandu sacīkstēs. Visi airētāji, neskatoties uz sasniegto rezultātu, piedalīsies izlozē, kurā galvenā balva būs jauns “Red Paddle Co” SUP dēlis no Supfit.lv un divritenis no “VaidavEŽI”.

Tāpat būs iespēja krāt neaizmirstamas atmiņas, piedaloties SUP gaismas braucienā tumsā vai rīta agrumā vingrot uz SUP dēļiem. Savus spēkus varēs pārbaudīt SUP šķēršļu trasītē uz ūdens un OneWheel izaicinājumā uz zemes. Vai esi piedalījies SUP rogainingā? Vaidavā to varēsi izdarīt! Vai tas ir viss? Nē! Būs vēl citi pārsteigumi!

Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa ir lieliska mūzika. Sestdienas vakarā Vaidavas ezermalu pieskandinās leģendārais latviešu dziedātājs Žoržs Siksna, kurš uz skatuves kāps plkst. 18.00, savukārt no plkst. 19.00 dzirdēsim muzikālo apvienību “Citi zēni”, kas sevi raksturo kā “vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu”.

Informāciju par pasākumu un apmeklēšanas nosacījumus lasi šeit.

Festivālu organizē un atbalsta: “Red Paddle Co Latvia”, “VaidavEŽI”, Supfit.lv, Latvijas Sērfošanas un SUP federācija, Valmieras novada pašvaldība.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri