Valmieras Ziņas

Naukšēnu novadā nozog automašīnu un degvielu (6)

14.maijā policija saņēma informāciju, ka no kāda īpašuma pagalma Naukšēnu novadā ir nozagta automašīna “Golf”. Tajā pašā dienā tika reģistrēts notikums, kur uz to brīdi nenoskaidrota persona degvielas uzpildes stacijā Naukšēnu novadā automašīnā “Golf” iepildījusi degvielu 50 eiro vērtībā un aizbraukusi, par to nesamaksājot, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

Pēc saņemtās informācijas policija reaģēja uz notikušo un uzsāka transportlīdzekļa meklēšanu. Tajā pašā dienā meklētā automašīna ar tās vadītāju un pasažieri tika atrasta un apturēta. Tika konstatēts, ka vīrietis, kurš sēdies pie transportlīdzekļa stūres, atradies 2,48 promiļu reibumā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un policija turpina apstākļu skaidrošanu. Vainīgās personas ir aizturētas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  anonimais - 15.05.2019 Atbildēt

  BēdĪGI slavenais ANDRIŅS ar savu labo Draugi KARPOVU .VOT PUSISI NEBEIDZ PARSTEIGT ;DD NU TĀ TIK TURPUNĀT JUMS LABA IZSKLAIDE ZAGT AUTO:DD JAU KURAIS AUTO KO NOZGOGAT KOPA;DDD MALAČI;DDD

   es - 15.05.2019 Atbildēt

   Nez vai ir atļauts publiski teikt kas tie bija:d

    Ģirts - 23.05.2019

    Lohi abi divi beidzot kāds viņus ieliks cietumā vismaz uz pusi mūža

  Var - 15.05.2019 Atbildēt

  Ir ir atlauts

   es - 15.05.2019 Atbildēt

   tad jau labi visi vismaz zin šitā gala'” varoņus “‘:d plus vel zin no kā jauzmanās:d

    Tas pats - 15.05.2019

    Un no kā vel ir jāuzmanās?

Mūsu partneri