Valmieras Ziņas

Naukšēnu novadā auto iebrauc grāvī, laimīgas sakritības rezultātā avārijā nav cietušo

27. novembrī Naukšēnu novadā, Ķoņu pagastā uz autoceļa Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža (Unguriņi) 60. kilometrā kāda sieviete, vadot automašīnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Ceļu satiksmes negadījumā nav fiziski cietušo cilvēku. Jau ziņots, ka ugunsdzēsēji glābēji stabilizēja avarējuši automašīnu un palīdzēja no tās izkļūt trīs cilvēkiem.

27.novembrī tika saņemta informācija par to, ka Priekuļu novadā, Priekuļu pagastā, Valmiera – Cēsis – Drabeši 25. kilometrā, nenoskaidrots vadītājs, vada automašīnu “Opel”, iespējams, šoferītis alkohola reibumā un ar savu vadīšanas stilu apdraud citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, automašīna apturēta. Pārbaudot autovadītāju, policisti konstatēja, ka šoferītis pie stūres sēdies alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā 1,76 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrētas vairākas zādzības. 2019.gadā laika posmā no 22. novembra līdz 27.novembrim Pārgaujas novadā, kādā īpašumā iekļūts saimniecības ēkā, kur nozagtas dažādas saimniecības mantas un instrumenti. Materiālos zaudējumus precizē. Policijā uzsākts kriminālprocess. Savukārt Limbažu novadā konstatēts, ka, sabojājot logu, iekļūts mājā, no kuras nozagti sadzīves priekšmeti. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 71 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens autovadītājs. Noformēti 60 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 30 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri