Valmieras Ziņas

Naukšēnos no vircas bedres izcelts suns

Aizvadītajā diennaktī, no 29. maija plkst. 6.30 līdz 30. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma deviņus izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu,bet trīs uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemes reģionā Sandra Vējiņa.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar Naukšēnu novada Naukšēnu pagastā no vircas bedres tika izcelts suns, kā arī Parka ielā Limbažos ugunsdzēsēji glābēji uz ēkas jumta esošajā ligzdā atpakaļ iecēla kaijas mazuli, kurš bija izkritis no ligzdas. Kaijas, sargājot savu mazuli, apdraudēja blakus esošos bērnus.

Vakar plkst. 19.18 tika saņemts izsaukums uz Strenču novada Jērcēnu pagastu, kur uz autoceļa Valmiera – Igaunijas robeža dega autobusa dzinēja nodalījums. Pirms VUGD ierašanās bija evakuējušies 42 cilvēki. Plkst. 19.43 ugungrēks tika likvidēts. 

Vakar ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kur Smiltenē dega sadzīves priekšmeti, savukārt Alojā dega ēkas loga rāmis. 

Aizvadītajā diennaktī tika dzēsti divi kūlas ugunsgrēki – Gulbenes novada Beļavas pagastā, kur pērnā zāle dega 50m2 platībā, kā arī Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, kur kūla dega 200m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 83 izsaukumus – 41 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet 17 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri