Valmieras Ziņas

Namu pārvaldniekus aicina uz studijām Valmierā

Juridiskā koledža jau 6. oktobrī Valmierā uzsāks īstenot jaunu, līdz šim Vidzemē nebijušu studiju programmu „Nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana”. Šajā programmā divu gadu laikā būs iespējams iegūt pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību un kvalifikāciju namu (nekustamā īpašuma) pārvaldnieks.

Studijas iespējams apvienot ar darbu, jo lekcijas notiks sestdienās no 9.00-17.10 divas reizes mēnesī Valmierā L.Paegles ielā 40 (Valmieras Valsts ģimnāzija), kur jau desmit gadu darbojas Juridiskās koledžas filiāle. Šajā gadā Valmierā turpinām uzņemt studentus arī trīs citās programmās: tiesību zinātnes, cilvēku resursu vadība, grāmatvedība un finanses.

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas programma Juridiskajā koledžā Rīgā tiek īstenota jau desmit gadu, un pirmo reizi to piedāvājam vidzemniekiem Valmierā, cerot uz atsaucību un gaidot studentus arī no Limbažiem, Cēsīm, Alūksnes, Gulbenes, Balviem un citiem tuvākajiem novadiem. Studijas Valmierā nodrošinās pieredzējuši Juridiskās koledžas lektori un vieslektori no Rīgas. Studiju maksa 78.00 EUR mēnesī. Uzņemam studentus ar pabeigtu vidējo vai vidējo speciālo izglītību. Dokumenti jāiesniedz ne vēlāk kā līdz 3. oktobrim Valmierā vai Rīgā. Informācijai e-pasts: info@jk.lv, tālr. 67508005, mob. t. 26565322, 29191804.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri