Valmieras Ziņas

Nakts uz sestdienu būs auksta, diena – pārsvarā saulaina

Lasīšanas laiks: < 1 min

Naktī uz sestdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz 0..-5 grādiem, vienīgi Rīgas līča dienvidu piekrastē tā vietām nenoslīdēs zem +3 grādiem, liecina sinoptiķu prognozes.

Gan naktī, gan dienā mākoņu būs maz, dienas gaitā Kurzemē to kļūs vairāk. Nav gaidāmi nokrišņi. Naktī dažviet veidosies migla.

Lielās talkas dienā gaiss iesils līdz +8..+13 grādiem. Gaidāms lēns vējš un bezvējš.

Rīgā sestdien saglabāsies sauss un saulains laiks, pūtīs lēns ziemeļu, ziemeļrietumu vējš. Naktī vietām piepilsētā gaisa temperatūra noslīdēs līdz -3 grādiem, bet jūras malā nekļūs vēsāks par +3 grādiem. Dienā gaisa temperatūra pietuvosies +10 grādu atzīmei.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri