Valmieras Ziņas

Naktī uz pirmdienu Valmierā degusi vieglā automašīna

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 4. novembra plkst. 6.30 līdz 7. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Piektdien pēcpusdienā Limbažu novada Ainažos trīsstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 3 m2 platībā.

Vakarpusē, lai novērstu iespējamo degvielas un eļļas noplūdi dīķī, ugunsdzēsēji glābēji Madonas novada Vestienas pagastā no ūdenstilpes izvilka pēc ceļu satiksmes negadījuma tajā iebraukušu automašīnu.

Sestdien no rīta Cēsu novada Nītaures pagastā dega vieglā automašīna 6 m2 platībā.

Plkst.12.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Priežu ielā Madonā, kur ugunsgrēks izcēlies trīsstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka otrā stāva dzīvokļa virtuvē deg sadzīves mantas 2 m2 platībā. No piedūmotās ēkas ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, bet vēl vienu cilvēku evakuēja. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā viens ugunsdzēsējs glābējs vērsās pie NMPD mediķiem. Plkst. 13.18 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien pēcpusdienā Pils ielā Alūksnē pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca uz brauktuves izlijušo šķidrumu.

Naktī uz pirmdienu Andreja Upīša ielā Valmierā dega vieglā automašīna 2,5 m2 platībā.

VUGD aizvadītajās diennaktīs kopumā saņēma 134 izsaukumus – 31 uz ugunsgrēku dzēšanu, 72 uz glābšanas darbiem, bet 30 izsaukumi bija maldinājumi.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri