Valmieras Ziņas

Naktī gaidāms sals līdz -5 grādiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Naktī uz sestdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -1..-5 grādiem un tikai atsevišķās vietās – galvenokārt Kurzemes rietumu piekrastē – nekļūs vēsāks par 0..+1 grādu, prognozē sinoptiķi.

Atšķirībā no citām reizēm, šoreiz salna sāks veidoties jau vakarā, un negatīva gaisa temperatūra dažviet gaidāma astoņu stundu garumā.

Lietuvas Hidrometeoroloģijas dienests gaidāmo postošo salnu dēļ izsludinājis oranžās krāsas brīdinājumu, bet Latvijā oficiāli brīdinājumi par salnām netiek izplatīti.

Vietām – galvenokārt Kurzemē – naktī īslaicīgi snigs, iespējams arī lietus un krusa. Svētku dienā jau daudzviet Latvijā gaidāmi īslaicīgi nokrišņi, vietām var nodārdēt pērkons.

Sestdien pastiprināsies dienvidu, dienvidrietumu vējš, nokrišņu mākoņu ietekmē gaidāmas brāzmas līdz 16 metriem sekundē. Saulainajos brīžos gaiss iesils līdz +8..+13 grādiem, par grādu vēsāk būs pretvēja krastā.

Rīgā naktī būs neliels mākoņu daudzums, svētku dienā tas palielināsies un gaidāmi īslaicīgi nokrišņi, kā arī dienvidu, dienvidrietumu vēja brāzmas līdz 14 metriem sekundē. Gaisa temperatūra naktī +1 grāds, piepilsētā līdz -3 grādiem; dienā gaiss iesils līdz +11 grādiem.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri