Valmieras Ziņas

Nacionālais BMX atgriežas Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”

Sestdien, 19. septembrī, divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” tiks aizvadīts šosezon noslēdzošais posms Latvijas nacionālajās BMX sacensībās, kad mūsu labākie sportisti sacentīsies SMScredit.lv čempionāta sērijas noslēdzošajā finālposmā. Sākums paredzēts plkst. 12:00, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BMX klubs “MŠA/VBSS-Valmieras puikas”.

“MŠA/Valmieras puikas-VBSS” treneris Ivo Lakučs:

“Nenoliedzami, pasaulē notiekošais tieši ietekmējis arī BMX dzīvi – ir īsāka sezona, daudzas starptautiskas sacensības pārceltas vai atceltas pavisam. Arī mums jāsamierinās ar to, ka ceļošanas ierobežojumu dēļ sacensībās Valmierā nevarēs piedalīties daudzi ārzemju sportisti, kuri iepriekš bija izteikuši vēlmi atgriezties atkal Valmierā un startēt. Taču esam priecīgi, ka tieši šeit varam pielikt punktu šī gada nacionālajai sezonai. BMX gan vienmēr bijis tāds ģimenisks kopā būšanas pasākums, uz ko arī aicinām šoreiz. Protams, būs cīņas trasē, jo vairākās grupās spēkos līdzīgi ir vismaz desmit sportisti, un uzvarēt var katrs no viņiem. Taču esam sarūpējuši arī papildu aktivitātes lieliem un maziem, lai būtu vēl interesantāk un vēl interesantāk aizvadītu šo sestdienu.”

SMScredit.lv BMX čempionāta finālā uzvarētāji tiks noskaidroti 20 ieskaites grupās, sākot no sešgadīgiem puikām un astoņgadīgām meitenēm un beidzot ar spēcīgākajiem un ātrākajiem sportistiem, kuri sacentīsies Pro Open kategorijā. Sacensību norisē tiks izmantotas Valmieras trases priekšrocības – 3, 5 un 8 metru starta kalna barjeras, kas ļauj piemērot katrai grupai atbilstošāko. Savukārt vēl tikai topošajiem BMX sportistiem būs iespēja izcīnīt savu uzvaru trases ceturtajā taisnē, piedaloties īpašajās Dip-Dap sacensībās.

Šosezon Latvijas nacionālajā sērijā kopumā šovasar ieplānoti pieci posmi – Burtnieku novada “Avotos”, Vecpiebalgā, Jelgavā, Smiltenē, kā arī noslēdzošais posms Valmierā. Savukārt Latvijas BMX čempionāts notika vienu sacensību ietvaros, kas augusta vidū tika aizvadītas Ventspilī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri