Valmieras Ziņas

Muzejs aicina iepazīt Valmieras arhitektūru

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras muzejs kopā ar Valmieras pilsētas galveno arhitekti Zandu Lapsu aicina doties virtuālā ekskursijā, uzzinot stāstus par Valmieru, arhitektūras stiliem, likumiem un būvelementiem dažādos laikos. Sākot ar 17.aprīli, katru piektdienu pie interesentiem dosies jauns stāsts, to atrast varēs Valmieras muzeja mājaslapā valmierasmuzejs.lv un Facebook lapā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

“Katrai pilsētai ir sava seja. Tā veidojusies vairāku gadsimtu gaitā. Redzamākos vaibstus tajā ievelk arhitektūra: ēkas, tilti, ielu tīkls, infrastruktūras elementi, parku ainava un mākslinieciski dizaina objekti. Pilsētas ainava turpina veidoties nepārtraukti. Kādas ēkas vēstures gaitā pakāpeniski izzudušas. Lielu postu nodarīja Otrais pasaules karš, kad tika izpostīts Valmieras blīvi apbūvētais centrs. Mainījusies visa vecpilsētas ainava – no Valmieras mūra pils saglabājušās vien atsevišķas daļas, bet tās iekšpagalmā 18.-21.gadsimtos parādījušās jaunas ēkas. Ielām, kas no centra aizved uz visām pilsētas pusēm, izteikti mainījusies apbūve pēdējos 150 gados. Gaujas krastos vairs neatrast pagājušā gadsimta sākuma panorāmā redzamās būves. Šodien arī tā ir vēsture ar pārsteidzošiem stāstiem un faktiem,” virtuālajā ekskursijā aicina doties Valmieras muzeja direktore Iveta Blūma.

Valmiera attīstās strauji, top jaunas ielas, būvētas ēkas, veidotas ainaviskas vietas, tāpēc virtuālā ekskursijā būs iespēja uzzināt ne tikai par vēsturiskiem notikumiem, bet arī par to, kas arhitektūrā svarīgi mūsdienās un kā sadzīvo senie un mūsdienu pilsētvides stāsti.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri