Valmieras Ziņas

“Mis un Misters VVĢ 2015” – Dace Gaile un Toms Biernis

Lasīšanas laiks: 3 min

Piektdien, 30.janvārī, krāšņā pasākumā Valmieras Valsts ģimnāzijas (VVĢ) Mis un Misters jeb, kā pasākuma organizatori uzsvēra, daudzpusīgākā jaunieša titulus ieguva Dace Gaile un Toms Biernis.

 

Konkurss notika jau 19.reizi. Tā kā šis skolai ir 95.jubilejas gads, viena no aktivitātēm ir pasākumos iesaistīt absolventus. Arī konkursa vadīja kādreizējie VVĢ skolēni: Dina Kalandārova, titula “Mis Latvija 1999” ieguvēja, un Dāvis Valdnieks, žurnālists, viens no “Rīta Panorāmas” vadītājiem.

Konkursa dalībnieki Rūta Sabīne Nīmante, Beāte Grugule, Marta Amoliņa, Malvīne Nelda Strakova, Dace Gaile, Deins Kuzmins, Kristers Bārda, Toms Biernis, Pēteris Krauja un Saimons Burvis uzstājās četrās kategorijās: vizītkarte, talants, valsis un erudīcijas konkurss.

Jaunieši sevis prezentēšanai bija izvēlējušies visdažādākos veidus. Par savu draudzeni stāstīja basketbola komandas meitenes, bija vērojama videointervija, stāstījumi, bilžu un video prezentācijas, notika pat ceļojums laikā, kad kāda vecmāmiņa stāstīja par sevi un dalību konkursā, kad vēl bija spēka gados, vizuāli tika atainots, kādas krāsas dzīvei piešķir tuvākie cilvēki un vaļasprieki, demonstrēts ķīmijas eksperiments – kādas sastāvdaļas nepieciešamas, lai rastos skolas karalis.

VVĢ Mistera titula ieguvējs Toms portālam “Valmieras Ziņas” atzina, ka grūtākais bijis sagatavot priekšnesumus:

“Man kā sportistam visgrūtāk bija ar ideju izdomāšanu. Bet tas bija tā vērts. Droši vien tikai pirmdienas rītā, kad atgriezīšos skolā, tā īsti sapratīšu, kas noticis. Paldies visiem, kuri palīdzēja!”

Mis titula ieguvēja Dace pastāstīja, ka gatavošanās bija ļoti interesanta:

“Priekšnesumiem idejas tapa pie klavierēm, bet pati gatavošanās bija ilga, iesaistījās daudz draugu. Vienu reizi jau piedalījos, tad ieguvu Skatītāju simpātiju, tāpēc bija jāizdomā citi priekšnesumi, lai sanākušajiem būtu interesanti.”

Jāpiebilst, ka jauniešus dalībai konkursā izvirza VVĢ skolēni.

Talantu konkursā dalībnieki iejutās lomās, dziedāja, vingroja, rādīja ēnu teātri, demonstrēja cīņas mākslu, spēlēja instrumentus, lasīja pašsacerētas epifānijas, dejoja, gleznoja un spēlēja florbolu.

Savukārt erudīcijas konkursā bija jāatbild uz dažiem āķīgiem jautājumiem, piemēram, kāda būtu skola, ja starpbrīžos neļautu izmantot mobilos telefonus, ko teiktu skolas 95.dzimšanas dienas atklāšanas runā, ko skolotāji par dalībniekiem runā, kamēr tie nedzird u.c.

Pasākuma vadītāji atzina, ka konkurss nav par skaistumu, bet gan jauniešu daudzpusību, spēju parādīt sevi interesantā veidā un iedrošināt līdzbiedrus. Arī Mis titula ieguvējas Daces klases audzinātāja Maija Priedīte atzina:

“Liels lepnums par Daci un visiem dalībniekiem, jo startēt konkursā nav viegli. Priecē, ka jūtams citu skolēnu atbalsts, ka esam kā ģimene. Arī sagādāt pārsteigumu – kāpt uz skatuves un apsveikt Daci, bija klasesbiedru ideja.”

Arī Toms un Dace norāda, ka, lai gan tā ir sava veida izrādīšanās, galvenais ir pārvarēt sevi, parādīt interesantus priekšnesumus, kas priecē skatītājus un iedrošina skolas biedrus.

“Mis un Misters VVĢ 2015” titulu ieguva Dace Gaile un Toms Biernis;

“Vicemis un Vicemisters VVĢ 2015” titulu ieguva Rūta Sabīne Nīmante un Deins Kuzmins;

“Mis un Misters VVĢ Skatītāju simpātija 2015” ieguva Dace Gaile un Toms Biernis.

Uzvarētājus balsojumā noteica pasākuma atbalstītāju veidota žūrija, kas pasniedza arī specbalvas:

Rīgas Brīvostas specbalvu ieguva Dace Gaile un Deins Kuzmins, Valmieras teātra balvu – Marta Amoliņa, Dace Gaile un Toms Biernis, “Liepkalnu” – Dace Gaile un Toms Biernis, “Kantīnes-B”- Beāte Grugule, Malvīne Nelda Strakova, Kristers Bārda, “Swedbank”- Malvīne Nelda Strakova, Saimons Burvis, “Valmieras Stikla šķiedras” – Marta Amoliņa, Toms Biernis, basketbola kluba “Valmiera” – Rūta Sabīne Nīmante, Kristers Bārda, Valmieras sākumskolas – Dace Gaile, Beāte Grugule, VVĢ Vecāku padomes – Rūta Sabīne Nīmante, Saimons Burvis. Kā arī balvas visiem dalībniekiem pasniedza Valmieras pilsētas pašvaldība, “Oriflame” un “Rēzija”. 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri