Valmieras Ziņas

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atzinīgi vērtē Valmieras izaugsmi

Piektdien, 15.februārī, ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā pirmajā reģionālajā vizītē apmeklēja Valmieru.

Vizītes ietvaros K. Kariņš apmeklēja uzņēmumu “Valmieras stikla šķiedra”. Tikšanās laikā viesis tika iepazīstināti ar uzņēmumu, tā ražotajiem produktiem un to daudzveidīgo pielietojumu dažādās industrijās, kā arī tika pārrunāta situācija ekonomikas jomā Latvijā, īpaši – enerģētikas politika ražošanas un rūpniecības nozarēs. Pēcāk ministru prezidents devās uzņēmuma ražošanas apskatē 30 hektāru lielajā teritorijā.

K. Kariņš arī viesojās arī vienā no jaunuzbūvētajiem daudzdzīvokļu īres namiem. Ministru prezidents tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un citiem pilsētas pašvaldības vadības pārstāvjiem. Vizītes noslēgumā K. Kariņš tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputātiem, biznesa organizāciju pārstāvjiem un Valmieras uzņēmējiem.

Ministru prezidents arī atbildēja uz reģionālo mediju pārstāvju jautājumiem. K.Kariņš atzina, ka Valmieru pirmajai reģionālajai vizītei jaunajā amatā viņš izvēlējies ne tikai tāpēc, ka šī pilsēta ir viens no lielākajiem “Jaunās Vienotības” atbalsta punktiem Latvijā. Viņš uzsvēra, ka ministru prezidenta amatā ir jānoliek malā partijas piederība un jādomā par valsts interesēm kopumā. Kā galveno iemeslu viņš minēja Valmieras pēctecīgo un mērķtiecīgo attīstību, sasniedzot vienu no augstākajiem ekonomiskajiem radītājiem valstī. Tādēļ ministru prezidents nolēmis izcelt Valmieru kā piemēru citām pašvaldībām, kā risināt dažādus jautājumus gan uzņēmējdarbības, gan izglītības, gan citās jomās, lai rosinātu arī citviet rīkoties līdzīgi.

Jāatzīmē tas, ka, būdams vēl Eiropas Parlamenta deputāta amatā, K.Kariņš ir bieži viesojies Valmierā un labi pārzina situāciju pilsētā. Viņš atzina, ka ar baltu skaudību raugās uz Valmieras attīstību un sakoptību, salīdzinot ar Rīgu, kur viņš dzīvo. Ministru prezidents bija patīkami pārsteigts pēc īres namu apmeklējumu. Ja būtu nepieciešamība apmesties Valmierā, viņš labprāt dzīvotu vienā no šiem dzīvokļiem. Valdības vadītājs atzinīgi novērtēja būvniecības kvalitāti, mājīgo interjeru un sakopto vidi, kā arī to, ka ir gādāts par namu energoefektivitāti.

Drīzumā lasiet plašāku interviju ar  Krišjāni Kariņu, kurā varēs uzzināt ministru prezidenta viedokli par administratīvi teritoriālo reformu, sporta būvju celtniecību Latvijā, nodokļu politiku, Eiropas Parlamenta vēlēšanām un citiem aktuāliem jautājumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Darbinieku darba tiesiskās attiecības regulē Darba likums. CV un motivācijas vēstuli sūtīt – ievp@ievp.gov.lv Prasības kandidātiem amatam nepieciešama augstākā medicīniskā izglītība – veselības aprūpes vadības ārsts vai sertificēts ārsts specialitātē; latviešu valodu zināšanas C līmeņa 2. pakāpē; veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 10.03.2009. noteikumi Nr.219 "Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude"); datorprasmes; labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli. Iestāde piedāvā Stabilu atalgojumu, darba samaksa norādīta par pilnu slodzi; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 28 kalendāra dienas; papildatvaļinājums – ja darbs saistīts ar īpašu risku – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns invalīds līdz 18 gadu vecumam – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem - ne mazāk par vienu darba dienu; veselības apdrošināšana; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50,00 EUR apmērā. Profesija: PSIHIATRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-30 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz ievp@ievp.gov.lv, t.67290127, 64123905 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Darbinieku darba tiesiskās attiecības regulē Darba likums. CV un motivācijas vēstuli sūtīt – ievp@ievp.gov.lv Prasības kandidātiem Valmieras cietuma Medicīnas daļas vadītāja amatam amatam nepieciešama augstākā medicīniskā izglītība – veselības aprūpes vadības ārsts vai sertificēts ārsts specialitātē; latviešu valodu zināšanas C līmeņa 2. pakāpē; veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 10.03.2009. noteikumi Nr.219 "Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude"); datorprasmes; labas komunikācijas prasmes un organizatora spējas spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli. Iestāde piedāvā Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 28 kalendāra dienas; papildatvaļinājums – ja darbs saistīts ar īpašu risku – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns invalīds līdz 18 gadu vecumam – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem - ne mazāk par vienu darba dienu; veselības apdrošināšana; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50,00 EUR apmērā. Profesija: VADĪTĀJS /DIREKTORS /PĀRVALDNIEKS (VESELĪBAS APRŪPES JOMĀ) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-17 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz ievp@ievp.gov.lv, t.67290127, 64123905 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri