Valmieras Ziņas

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atzinīgi vērtē Valmieras izaugsmi

Piektdien, 15.februārī, ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā pirmajā reģionālajā vizītē apmeklēja Valmieru.

Vizītes ietvaros K. Kariņš apmeklēja uzņēmumu “Valmieras stikla šķiedra”. Tikšanās laikā viesis tika iepazīstināti ar uzņēmumu, tā ražotajiem produktiem un to daudzveidīgo pielietojumu dažādās industrijās, kā arī tika pārrunāta situācija ekonomikas jomā Latvijā, īpaši – enerģētikas politika ražošanas un rūpniecības nozarēs. Pēcāk ministru prezidents devās uzņēmuma ražošanas apskatē 30 hektāru lielajā teritorijā.

K. Kariņš arī viesojās arī vienā no jaunuzbūvētajiem daudzdzīvokļu īres namiem. Ministru prezidents tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un citiem pilsētas pašvaldības vadības pārstāvjiem. Vizītes noslēgumā K. Kariņš tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputātiem, biznesa organizāciju pārstāvjiem un Valmieras uzņēmējiem.

Ministru prezidents arī atbildēja uz reģionālo mediju pārstāvju jautājumiem. K.Kariņš atzina, ka Valmieru pirmajai reģionālajai vizītei jaunajā amatā viņš izvēlējies ne tikai tāpēc, ka šī pilsēta ir viens no lielākajiem “Jaunās Vienotības” atbalsta punktiem Latvijā. Viņš uzsvēra, ka ministru prezidenta amatā ir jānoliek malā partijas piederība un jādomā par valsts interesēm kopumā. Kā galveno iemeslu viņš minēja Valmieras pēctecīgo un mērķtiecīgo attīstību, sasniedzot vienu no augstākajiem ekonomiskajiem radītājiem valstī. Tādēļ ministru prezidents nolēmis izcelt Valmieru kā piemēru citām pašvaldībām, kā risināt dažādus jautājumus gan uzņēmējdarbības, gan izglītības, gan citās jomās, lai rosinātu arī citviet rīkoties līdzīgi.

Jāatzīmē tas, ka, būdams vēl Eiropas Parlamenta deputāta amatā, K.Kariņš ir bieži viesojies Valmierā un labi pārzina situāciju pilsētā. Viņš atzina, ka ar baltu skaudību raugās uz Valmieras attīstību un sakoptību, salīdzinot ar Rīgu, kur viņš dzīvo. Ministru prezidents bija patīkami pārsteigts pēc īres namu apmeklējumu. Ja būtu nepieciešamība apmesties Valmierā, viņš labprāt dzīvotu vienā no šiem dzīvokļiem. Valdības vadītājs atzinīgi novērtēja būvniecības kvalitāti, mājīgo interjeru un sakopto vidi, kā arī to, ka ir gādāts par namu energoefektivitāti.

Drīzumā lasiet plašāku interviju ar  Krišjāni Kariņu, kurā varēs uzzināt ministru prezidenta viedokli par administratīvi teritoriālo reformu, sporta būvju celtniecību Latvijā, nodokļu politiku, Eiropas Parlamenta vēlēšanām un citiem aktuāliem jautājumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri