Valmieras Ziņas

Meklē brīvprātīgos Valmieras 740. dzimšanas dienas svētkiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras pilsētas svētku organizatori aicina atsaukties jauniešus, kuri vēlas kā brīvprātīgie iesaistīties savas pilsētas 740. dzimšanas dienas svinību organizēšanā no 17. līdz 23. jūlijam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” jaunatnes lietu speciāliste Simona Šmidte.

Lai īstenotu visas ieceres, svētku dienas padarītu īpašas un piedzīvojumiem bagātas kā valmieriešiem, tā pilsētas viesiem, mums nepieciešami papildspēki – brīvprātīgie! Meklējam brīvprātīgos, kuriem piemīt augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, kā arī spēja darboties gan individuāli, gan komandā. Iepriekšējā pieredze brīvprātīgo palīgu lomā nav obligāta.

Brīvprātīgo ieguvumi:

  • darba pieredze dažādās jomās,
  • iespēja strādāt ar pieredzējušiem pasākumu organizatoriem.

Pieteikšanās līdz 2023. gada 16. jūlijam, aizpildot anketu elektroniski šeit: ej.uz/brivpratigaisVPS23. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu simona.smidte@valmiera.edu.lv vai zvanot pa tālruni 25663933.

Medaļa Tev par to, ka Valmiera sirdī! Valmieras pilsētas svētku programma apskatāma valmierasvin.lv. Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri