Valmieras Ziņas

Mazsalacā nojauktā satiksmes pārvada vietā atjaunos satiksmi, pilnībā darbus pabeigs nākamgad (1)

Mazsalacā turpinās Parka ielas posma no Lazdu ielas līdz Muižas ielai pārbūves darbi. Šīs sezonas darbus plānots noslēgt nākamajā nedēļā, tad ceļa posms tiks atvērts un nākamajā gadā turpināsies ceļa seguma ieklāšanas darbi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Mazsalacas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Gluha.

Jau iepriekš informējām, ka bijušā dzelzceļa pārvada nojaukšana tika sākta šajā gadā augusta pēdējās dienās. Iepirkuma “Mazsalacā Parka ielas pārbūve posmā no Lazdu ielas līdz Muižas ielai (pārvads) būvprojekta izstrāde, būvdarbi un autoruzraudzība” ietvaros ir paredzēta ielas braucamās daļas pārbūve, tiks atjaunots un uzlabots ielas apgaismojums, izbūvēta lietus ūdens atvades sistēma. Gar ielas kreiso pusi tiks izveidota bruģēta gājēju ietve un daļēji atjaunota liepu aleja. Būvdarbus veic SIA “ARKO CEĻU BŪVE” un to līgumcena ir 240000,00 eiro (bez PVN).

Portāls vairākkārt ziņoja, ka pirmās brīvvalsts laikā tapušā satiksmes pārvada pār bijušo dzelzceļa līniju “Rīga – Rūjiena” nojaukšana raisīja plašas diskusijas. Daļa iedzīvotāju iebilda pret pārvada nojaukšanu, jo uzskata, ka to nepieciešams saglabāt kā vēstures liecību, kas veido Mazsalacas tēlu. Turklāt, lai nokļūtu uz Mazsalacas vidusskolu pa apbraucamo ceļu ir jāmēro tikai 300 metru tālāk. Oponenti norādīja, ka pārvada nojaukšana un ielas paplašināšana vienā posmā neatrisinās esošās transporta kustības problēmas, jo Parka iela gandrīz visā tās garumā ir šaura un to nav iespējams paplašināt, neizcērtot koku aleju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Dagnis - 17.11.2017 Atbildēt

    Nez kur izrava 300 m un darbi bija jauzsak tiesi pec vasaras brivlaika lai uznak dabas katastrofa ziema

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

Mūsu partneri