Valmieras Ziņas

Mazsalacā Lībiešu pilskalnā atklāti jauni vides objekti

Biedrība „Mazsalacas draugi” īstenojusi Valmieras novada fonda Ziedotāju kluba un Mazsalacas novada pašvaldības atbalstīto projektu „Nāc, apsēdies un padomā par lībiešiem!”, informē projekta īstenotāji.

Projekta rezultātā Lībiešu pilskalnā uzstādīts informatīvais stends latviešu, angļu un lībiešu valodā. Interesenti, novadnieki, mazsalacieši un viesi var gūt informāciju par Vidzemes lībiešu senatnes liecinieci – pilskalnu. Varat lasīt senās teikas par Salacu latviešu valodā un lībiešu valodā.

Pilskalnā pie estrādes novietots oša koka sols ar uzrakstu latviešu un lībiešu valodā:

Nāc, apsēdies un padomā par lībiešiem!

Tul, istõ ja mõtlõ iļ līvlizt!

Projekta īstenotāji pateicas visiem, kuri piedalījās šo vides objektu gatavošanā: Uldim Stankevičam, Didzim Reingoldam un viņa prasmīgajiem kokapstrādes meistariem un Valdim Kampusam par atbalstu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri