Valmieras Ziņas

Mazie valmierieši aizvadījuši pirmos Ernesta Gulbja fonda un Rimi stipendijas tenisa treniņus

Lasīšanas laiks: 3 min

Pateicoties atlases procesam, kas norisinājās pērnā gada novembrī, pieci Ernesta Gulbja fonda un Rimi stipendijas ieguvēji no Valmieras un tuvējās apkaimes vecumā no 5 līdz 8 gadiem jau aizvadījuši pirmos treniņus un gatavojas kopīgam treniņam ar pieredzējušo tenisistu Ernestu Gulbi marta beigās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pašlaik pieci valmierieši treniņus aizvada Valmieras tenisa klubā un Bestes tenisa klubā, kur par jauno censoņu prasmēm un iemaņām rūpējas treneri Ričards Krūze un Iveta Brūniņa. Savukārt pārējie 52 stipendiāti treniņus aizvada Liepājā, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Rēzeknē, Cēsīs, Ādažos, Jūrmalā, Jēkabpilī, Mārupē, Ogrē, Daugavpilī, Talsos un Piņķos. Kopā ar sertificētiem un pieredzējušiem treneriem bērni aizvada ikdienas treniņus, lai jau marta beigās atrādītu iegūtās prasmes pirmajā kopīgajā treniņā ar Ernestu Gulbi. Šajā kopīgajā treniņā piedalīsies arī tie 50 bērni, kuriem pēc Ernesta Gulbja fonda lēmuma tika sniegta iespēja izmēģināt spēkus tenisā ārpus Rimi stipendiju programmas.

“Esam gandarīti, ka mūsu vēlme nodrošināt iespējas trenēties tenisā ikvienam bērnam Latvijā guva tik lielu un plašu atsaucību. Pašlaik mēs palīdzam attīstīt iemaņas un talantu ne tikai pieciem bērniem Valmierā, bet vēl 52 mazajiem tenisistiem ar vai bez priekšzināšanām visā Latvijā. Īpašu uzmanību pievēršam reģioniem, kur tenisa kultūra līdz šim nebija tik populāra kā, piemēram, Rīgā, Jūrmalā un Liepājā. Tas noteikti ir nozīmīgs solis tenisa attīstībai visā Latvijā. Vēlos teikt paldies treneriem, kas atsaucās mūsu aicinājumam un ikdienā nodod savas zināšanas un prasmes jaunajiem censoņiem no Valmieras. Jau pēc pirmajiem treniņiem redzam, ka ieguldītais darbs sāk nest augļus un Latvijā ir bērni ar labu izaugsmes potenciālu,” uzsver fonda dibinātājs un Latvijas Tenisa savienības prezidents Ernests Gulbis.

Visvairāk Ernesta Gulbja un Rimi stipendijas ieguvēju ir Rīgā – 11, tad seko Liepāja ar astoņiem, Ādaži ar sešiem, Jūrmala un Valmiera ar pieciem, Cēsis un Mārupe ar četriem, Ventspils, Jelgava un Rēzekne ar trīs stipendiātiem, Daugavpils un Ogre ar diviem un Talsi ar vienu stipendiātu. Stipendiju programma paredzēta 5 līdz 8 gadus veciem bērniem ar vai bez tenisa priekšzināšanām no visas Latvijas.

Kā ziņots iepriekš, 2023. gada 12. novembrī tenisa centrā “Lielupe” Jūrmalā līksmā un aizrautīgā gaisotnē tika aizvadīta Ernesta Gulbja fonda un Rimi stipendiju atlases diena, kurā tika vērtēti 630 bērni, kas pieteikti stipendiju programmai tenisa talantu attīstībai. Atlasē piedalījās 5 līdz 8 gadus veci bērni no Jelgavas, Valmieras, Liepājas, Ogres, Cēsīm, Ventspils, Ķekavas, Siguldas, Daugavpils, Aizkraukles, Garkalnes, Rēzeknes, Rīgas, Jūrmalas, Ādažiem un Mārupes. Bērniem bija jāpilda dažādi fiziski uzdevumi un pārbaudījumi, lai pieredzējušais tenisists Ernests Gulbis kopā ar zinošu treneru komandu varētu novērtēt viņu fizisko sagatavotību, sportisko garu, motivāciju un azartu.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri