Valmieras Ziņas

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair: Kā novērst matu izkrišanu un mainīt savu izskatu

Lasīšanas laiks: 4 min

Matu transplantācija klīnikā Rubenhair tiek veikta jau 10 gadus. Šī klīnika ir senākā Baltijas valstīs un ar vislielāko pieredzi, kura specializējās tikai matu izkrišanas novēršanā un matu, uzacu transplantācijā vīriešiem un sievietēm. Matu transplantācijas klīnikas Rubenhair speciālisti ir eksperti pareizā, dabiskā matu biezuma, matu līnijas un matu leņķa, augšanas virziena izveidošanā.

Saistīts: Kādas ir atšķirības starp vīriešu un sieviešu matu izkrišanu?

 

Pareiza Ķirurga izvēle

Veiksmīgai matu transplantācijai priekšnoteikums ir pareiza ķirurga izvēle. Tikai pieredzējis ķirurgs var garantēt veiksmīgu matu transplantāciju. Patiešām, šāda veida operācijām ir nepieciešama īpaša kvalifikācija, lai varētu piedāvāt atbilstošu matu transplantācijas metodi un izmantot tās veikšanai nepieciešamos instrumentus.

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvijā strādā starptautiski pazīstams sertificēts matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis. Matu transplantācijas klīnika Rubenhair un klīnikas matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis ir Starptautiskās Matu Ķirurģijas Asociācijas (ISHRS) biedri un strādā ar tādiem pašiem medikamentiem, metodēm un medicīnas instrumentiem kā citi pasaules līmeņa ķirurgi Ņujorkā, Londonā vai Parīzē.

Saistīts: Kā pareizi izvēlēties matu transplantācijas ķirurgu?

Precīzs matu diagnostikas novērtējums

Laba diagnoze ir būtiska, lai nodrošinātu veiksmīgu matu transplantāciju. Patiešām, šis solis ļauj veikt donora zonas provizorisku izpēti, lai pārliecinātos, ka donora apgabalā ir pietiekami daudz transplantātu, lai nosegtu nepieciešamo zonu. Matu stāvokļa novērtējums ir nepieciešams arī, lai zinātu, vai transplantāti donora zonā ir kvalitatīvi. Folikulu biezums un skaits vienā transplantātā ir divi elementi, kas obligāti jākontrolē, lai garantētu veiksmīgu matu transplantāciju.

Saistīts: Matu atjaunošana: kā atjaunot matu līniju?

Skaidra izpratne par gaidāmo rezultātu

Lai matu transplantācijas rezultāts atbilstu pacienta vēlmēm, ir svarīgi, lai viņš tās varētu izteikt pirmsoperācijas vizītes laikā. Šī vizīte ļauj pacientam iegūt informāciju par operācijas norisi, gaitu un pēcoperācijas aprūpi. Ļoti svarīgi ir izteikt savas vēlmes attiecībā uz vēlamo matu līniju.

Rūpīga matu folikulu ekstrakcija

Matu transplantācijā, folikulu ekstrakcija jāveic ļoti uzmanīgi. Lai nodrošinātu veiksmīgu matu transplantāciju, nepieciešama pieredze un veiklība. Ķirurgam jānosaka katras folikulu vienības orientācija, izejas leņķis un virziens, lai tos izņemot nesabojātu.

Pareiza matu folikulu ekstrakcija ir ļoti svarīga, lai pēc matu transplantācijas iegūtu dabiskus rezultātus. No otras puses, slikta ekstrakcija var radīt neatgriezenisku kaitējumu, tāpēc jauna matu transplantācijas tendence nebūs iespējama.

Uzmanīga matu graftu ievietošana operācijas laikā

Matu transplantācijas operācijā implantēšanas process ir ļoti svarīgs veiksmīgam matu transplantācijas rezultātam. Katram pacientam ir unikāls matu augšanas modelis, kam nepieciešama īpaša plānošana, lai optimizētu matu transplantācijas iznākumu. Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā veiksmīgai matu transplantātu implantācijai. Tostarp matu folikulu ievietošanas leņķis galvas ādā, matu folikulu augšanas virziens un precīza matu folikulu biezuma izveidošana ir svarīgi faktori, kas jāņem vērā implantācijas procesā.

Pēcoperācijas aprūpe un ķirurga sniegtie norādījumi

Pēc matu transplantācijas procedūras jāveic vairāki pēcoperācijas aprūpes soļi, lai veicinātu matu transplantācijas kvalitatīvu rezultātu. Šīs darbības, kā arī ķirurga ieteikumu ievērošana ir būtiska, lai iegūtu optimālus rezultātus. Pēc matu transplantācijas procedūras vairākas nedēļas pēc operācijas nepieciešams nenodarboties ar fiziskām aktivitātēm, nepakļauties saulei, nenēsāt cepuri vai motocikla ķiveri, neberzēt un neskrāpēt pārstādīto vietu un izvairīties no pirts apmeklējuma.

Matu klīnikas Rubenhair speciālisti izmanto savas zināšanas un pieredzi, lai izveidotu dabisku biezumu un pareizu matu augšanas virzienu. Sākotnējie pārstādītie mati sāks augt pēc dažām nedēļām pēc operācijas. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 mēnešiem pēc matu pārstādīšanas. Mati augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie matu transplantācijas klīnikas Rubenhair speciālistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz Jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu.  Zvaniet vai aizpildiet elektronisko formu un mēs sazināsimies ar jums.

Tel / Whatsapp: +37126777776

Epasts: info@rubenhair.eu

https://www.rubenhair.eu

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 40 darba gadu pieredzi aicina pievienoties LATVIJAS komandai KLIENTU KONSULTANTU  * ja esi pozitīvs, aktīvs, komunikabls;  * ja novērtē iespēju, kad PATS vari sastādīt savu darba grafiku; MĒS PIEDĀVĀJAM: pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 1000 līdz 3000 un vairāk eiro bruto mēnesī; bezmaksas apmācību pirms darba uzsākšanas (nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, visu iemācīsim); pilnu darba slodzi; līdzfinansētu veselības apdrošināšanu saskaņā ar uzņēmuma politiku; atbalstu ikdienas darbā, draudzīgu kolektīvu un motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI: iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst). Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu elita.juska@eastcon.lv līdz 20.09.2022. Paldies par atsaucību ! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-10 Kontaktpersona: Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu: elita.juska@eastcon.lv

 MERKURITA LV SIA reģ.nr.40003907193 Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026 Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 15 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ (Valmiera, Cēsis, Limbaži)! Darba pienākumi: • Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem • Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: • Labas komunikācijas spējas • Vidējā vai augstākā izglītība • Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi • „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: • Kvalitatīvas profesionālās apmācības • Sakārtotu un labi organizētu darbu • Augstu atalgojumu • Visas sociālās garantijas un papildus bonusus CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz šī gada 3. oktobrim. Uzziņas pa tālruni: 27007977 Darba laiks Pilna slodze Darba alga no 1000 EUR līdz 3000 EUR (bruto) Darba vieta Vidzemes pilsētās Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov., Vidzeme Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-03 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri