Valmieras Ziņas

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair: Kā novērst matu izkrišanu un mainīt savu izskatu

Lasīšanas laiks: 4 min

Matu transplantācija klīnikā Rubenhair tiek veikta jau 10 gadus. Šī klīnika ir senākā Baltijas valstīs un ar vislielāko pieredzi, kura specializējās tikai matu izkrišanas novēršanā un matu, uzacu transplantācijā vīriešiem un sievietēm. Matu transplantācijas klīnikas Rubenhair speciālisti ir eksperti pareizā, dabiskā matu biezuma, matu līnijas un matu leņķa, augšanas virziena izveidošanā.

Saistīts: Kādas ir atšķirības starp vīriešu un sieviešu matu izkrišanu?

 

Pareiza Ķirurga izvēle

Veiksmīgai matu transplantācijai priekšnoteikums ir pareiza ķirurga izvēle. Tikai pieredzējis ķirurgs var garantēt veiksmīgu matu transplantāciju. Patiešām, šāda veida operācijām ir nepieciešama īpaša kvalifikācija, lai varētu piedāvāt atbilstošu matu transplantācijas metodi un izmantot tās veikšanai nepieciešamos instrumentus.

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvijā strādā starptautiski pazīstams sertificēts matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis. Matu transplantācijas klīnika Rubenhair un klīnikas matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis ir Starptautiskās Matu Ķirurģijas Asociācijas (ISHRS) biedri un strādā ar tādiem pašiem medikamentiem, metodēm un medicīnas instrumentiem kā citi pasaules līmeņa ķirurgi Ņujorkā, Londonā vai Parīzē.

Saistīts: Kā pareizi izvēlēties matu transplantācijas ķirurgu?

Precīzs matu diagnostikas novērtējums

Laba diagnoze ir būtiska, lai nodrošinātu veiksmīgu matu transplantāciju. Patiešām, šis solis ļauj veikt donora zonas provizorisku izpēti, lai pārliecinātos, ka donora apgabalā ir pietiekami daudz transplantātu, lai nosegtu nepieciešamo zonu. Matu stāvokļa novērtējums ir nepieciešams arī, lai zinātu, vai transplantāti donora zonā ir kvalitatīvi. Folikulu biezums un skaits vienā transplantātā ir divi elementi, kas obligāti jākontrolē, lai garantētu veiksmīgu matu transplantāciju.

Saistīts: Matu atjaunošana: kā atjaunot matu līniju?

Skaidra izpratne par gaidāmo rezultātu

Lai matu transplantācijas rezultāts atbilstu pacienta vēlmēm, ir svarīgi, lai viņš tās varētu izteikt pirmsoperācijas vizītes laikā. Šī vizīte ļauj pacientam iegūt informāciju par operācijas norisi, gaitu un pēcoperācijas aprūpi. Ļoti svarīgi ir izteikt savas vēlmes attiecībā uz vēlamo matu līniju.

Rūpīga matu folikulu ekstrakcija

Matu transplantācijā, folikulu ekstrakcija jāveic ļoti uzmanīgi. Lai nodrošinātu veiksmīgu matu transplantāciju, nepieciešama pieredze un veiklība. Ķirurgam jānosaka katras folikulu vienības orientācija, izejas leņķis un virziens, lai tos izņemot nesabojātu.

Pareiza matu folikulu ekstrakcija ir ļoti svarīga, lai pēc matu transplantācijas iegūtu dabiskus rezultātus. No otras puses, slikta ekstrakcija var radīt neatgriezenisku kaitējumu, tāpēc jauna matu transplantācijas tendence nebūs iespējama.

Uzmanīga matu graftu ievietošana operācijas laikā

Matu transplantācijas operācijā implantēšanas process ir ļoti svarīgs veiksmīgam matu transplantācijas rezultātam. Katram pacientam ir unikāls matu augšanas modelis, kam nepieciešama īpaša plānošana, lai optimizētu matu transplantācijas iznākumu. Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā veiksmīgai matu transplantātu implantācijai. Tostarp matu folikulu ievietošanas leņķis galvas ādā, matu folikulu augšanas virziens un precīza matu folikulu biezuma izveidošana ir svarīgi faktori, kas jāņem vērā implantācijas procesā.

Pēcoperācijas aprūpe un ķirurga sniegtie norādījumi

Pēc matu transplantācijas procedūras jāveic vairāki pēcoperācijas aprūpes soļi, lai veicinātu matu transplantācijas kvalitatīvu rezultātu. Šīs darbības, kā arī ķirurga ieteikumu ievērošana ir būtiska, lai iegūtu optimālus rezultātus. Pēc matu transplantācijas procedūras vairākas nedēļas pēc operācijas nepieciešams nenodarboties ar fiziskām aktivitātēm, nepakļauties saulei, nenēsāt cepuri vai motocikla ķiveri, neberzēt un neskrāpēt pārstādīto vietu un izvairīties no pirts apmeklējuma.

Matu klīnikas Rubenhair speciālisti izmanto savas zināšanas un pieredzi, lai izveidotu dabisku biezumu un pareizu matu augšanas virzienu. Sākotnējie pārstādītie mati sāks augt pēc dažām nedēļām pēc operācijas. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 mēnešiem pēc matu pārstādīšanas. Mati augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie matu transplantācijas klīnikas Rubenhair speciālistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz Jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu.  Zvaniet vai aizpildiet elektronisko formu un mēs sazināsimies ar jums.

Tel / Whatsapp: +37126777776

Epasts: info@rubenhair.eu

https://www.rubenhair.eu

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri