Valmieras Ziņas

Matīšos atklāts Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Otrdien, 21. jūlijā, Matīšu pagasta pārvaldes ēkā tika atklāts Burtnieku novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC). Turpmāk Matīšos ikviens interesents klātienē var pieteikt Burtnieku novada pašvaldības un vairāku valsts iestāžu pakalpojumus, kā arī saņemt konsultācijas un palīdzību e-pakalpojumu lietošanā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste

Burtnieku novada VPVKAC atklāšanā piedalījās Burtnieku novada pašvaldības pārstāvji, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Publisko pakalpojumu departamenta Vienas pieturas aģentūras nodaļas vadītāja Maija Anspoka un Latvijas pašvaldību savienības padomniece reģionālās attīstības jautājumos Ivita Peipiņa. 

Šis projekts ir būtisks ieguldījums Burtnieku novada pašvaldības klientu apkalpošanas jomā. “Jau kādu laiku iepriekš tikām mudināti izmantot VARAM līdzfinansējumu VPVKAC iekārtošanai, bet vēlējāmies atrast īsto vietu, lai arī no pilsētām attālākā vietā cilvēkiem tuvāk viņu dzīvesvietai būtu iespēja saņemt gan valsts, gan pašvaldības pakalpojumus vienuviet. Šajā ēkā jau strādā pagasta pārvalde, ir pasta nodaļa, pieņem sociālā dienesta un bāriņtiesas darbinieki, strādā medpunkts un pirmsskola, kuri nodrošina apmeklētāju plūsmu, tāpēc klientu apkalpošanas centra izveide šeit ir loģisks solis publisko pakalpojumu pieejamības attīstībā,” stāsta Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edvīns Straume.

Burtnieku novada VPVKAC apmeklētājus pieņems klientu apkalpošanas speciāliste Ieva Brasle. Centrā klātienē var pieteikt Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Lauku atbalsta dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts Darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta u.c. iestāžu pakalpojumus, kā arī saņemt savas pašvaldības pakalpojumus. Tāpat var saņemt praktisku palīdzību darbā ar e-pakalpojumiem.

Burtnieku novada pašvaldība ir ieinteresēta publisko pakalpojumu pieejamības veicināšanai novada iedzīvotājiem, izmantojot KAC tīkla nodrošinātās iespējas un apmācības. Jau šobrīd Burtnieku pagasta bibliotēkā darbojas Burtnieku novada VPVKAC kontaktpunkts, kur arī pieejams vienoto centru pakalpojumu grozs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri