Valmieras Ziņas

Mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai tirdziņā “Kocēnu pavasaris 2022”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aicina Valmieras un apkārtējo novadu mājražotājus un amatniekus – gardumu, labumu un skaistuma meistarus – pieteikt dalību tirdziņā, lai bagātinātu pasākumu “Kocēnu pavasaris 2022”, kas notiks 17. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 vēsturiskajā Kokmuižas pils kompleksā, Kocēnos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Līga Tarbuna.

Pieteikšanās tirdziņam norisināsies līdz 10. aprīlim plkst. 16.00, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv . Jautājumu gadījumā tirgotājus aicina sazināties ar Valmieras Kultūras centra projektu vadītāju Sintiju Milbergu, sūtot e-pastu: sintija.milberga@valmierasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 20436868.

“Kocēnu pavasaris 2022” apmeklētājiem būs iespēja baudīt lustīgu svētku koncertu, kurā uzstāsies pašdarbības kolektīvi un nebēdnīgā folka, blūza un džeza grupa “Rahu The Fool”, kā arī līdzdarboties tematiskās radošās darbnīcās – krāsot un ripināt olas, kārtīgi izšūpoties un piedalīties svētku loterijā.

Mūsu partneri