Valmieras Ziņas

Maiznīcas “Liepkalni” apgrozījums pērn sarucis par 2,3%

Lasīšanas laiks: 2 min

Maizes un miltu izstrādājumu ražotājs SIA “Liepkalni” pērn strādāja ar 8,749 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa saruka par 34,4% un bija 355 846 eiro, liecina “Firmas.lv” publiskotā informācija.

Kompānijas finanšu gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka 2020.gads iesākās ar piezemētākiem darbības rādītājiem janvārī un februārī. Tuvojoties pavasarim, marta mēnesī pamazām aktivizējās darbība, pieauga klientu patēriņš un uzņēmuma kopējais apgrozījums.

Līdz ar Covid-19 slimības izplatību valstī un valdība noteiktajiem darbības ierobežojumiem, marta, aprīļa un maija mēnešos ievērojami pasliktinājās saimnieciskās darbības finansiālie rādītāji. Taču maija otrajā pusē, kad valstī pandēmijas ierobežojošie pasākumi tika atcelti vai mīkstināti, pieauga uzņēmuma ražotās produkcijas pieprasījums.

Kompānijas vadība atzīmē, ka “Liepkalni” darbības rādītāji tādējādi bija stabili ar augšupejošu tendenci līdz pat rudenim, kad, līdz ar Covid-­19 izplatības pieaugumu, valsts atjaunoja darbības ierobežojumus gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā.

Līdz ar līdzīgiem ierobežojumiem uzņēmuma galvenajā eksporta tirgū­ Igaunijā, samazinājās arī eksporta apjoms.

Kopumā Latvijas tirgū “Liepkalni” realizēja produkciju 7,578 miljonu eiro vērtībā, kas ir par 3,4% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt Igaunijā realizētās produkcijas vērtība pieauga par 5,1% – līdz 1,163 miljoniem eiro.

Vienlaikus “Liepkalni” pērn savu produkciju realizēja arī Īrijā, Vācijā, Nīderlandē un Lielbritānijā.

Saistībā ar ikgadēju eksporta pieaugumu uz Igauniju un lai veicinātu tālāku pārdošanas apjoma pieaugumu minētajā tirgū, uzņēmums plāno iegādāties 30% sadarbības uzņēmuma Igaunijā OU “Parnamaed” kapitāldaļas. Savukārt Latvijā, līdz ar neprognozējamiem apstākļiem saistībā ar Covid-19 izplatību, šogad uzņēmumam nav būtisku tālāk ejošu attīstības plānu.

Kopumā “Liepkalni” vadība atzīmē, ka kompānijas galvenais uzdevums ir panākt noturīgus darbības rādītājus saglabājot darba vietas un saglabājot valstij samaksāto nodokļu apjomu.

Jau vēstīts, ka 2019.gadā “Liepkalni” strādāja ar apgrozījumu 8,955 miljonu eiro apmērā, kas ir par 10,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 96,6% un bija 542 676 eiro.

Kompānija “Liepkalni” reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 194 682 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmums pilnībā pieder Dagnim Čākuram.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri