Valmieras Ziņas

Maizes ražotāja “Liepkalni” apgrozījums pērn pieauga par 10,5% (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotāja SIA “Liepkalni” apgrozījums pagājušajā gadā pieauga par 10,5%, sasniedzot 8,955 miljonus eiro, savukārt kompānijas peļņa pieauga teju divas reizes un bija 542 676 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Tostarp “Liepkalnu” ieņēmumi no maizes ražošanas, kā arī svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošanas 2019.gadā veidoja 4,977 miljonus eiro, kas ir par 8,7% vairāk nekā 2018.gadā. Vienlaikus no mazumtirdzniecības nespecializētajos veikalos kompānija pērn guvusi ieņēmumus 3,796 miljonu eiro apmērā, kas ir par 13,1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet no citur neklasificētiem individuāliem pakalpojumiem kompānija guvusi ieņēmumus 181 109 eiro apmērā, kas ir pieaugums par 5,4%.

Pērn “Liepkalnu” apgrozījums Latvijā bija 7,846 miljoni eiro, kas ir par 10,7% vairāk nekā 2018.gadā, Igaunijā ieņēmumu apjoms pieaudzis par 9% – līdz 1,107 miljoniem eiro, savukārt Īrijā apgrozījums pieauga 2,3 reizes un bija 940 eiro.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka šogad martā, pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas valstī saistībā ar Covid-19 izplatību, samazinājās apmeklējums veikalos, kā arī samazinājās pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem. Aprīlī uzņēmuma apgrozījums saruka par 20%, un kompānija saņēma dīkstāves pabalstu daļai darbinieku. Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas pircēju aktivitāte atjaunojās un apgrozījums atgriezās ierastā līmenī. “Liepkalni”, visticamāk, spētu pārvarēt vēl vienu ārkārtas situāciju, ja tāda radīsies.

Šajā gadā “Liepkalni” plāno turpināt stabilu uzņēmuma saimnieciskās darbības pakāpenisku izaugsmi, palielināt valsts budžetā iemaksāto nodokļu apjomu, tādejādi veicinot kopējo valsts iedzīvotāju labklājību.

Jau ziņots, ka “Liepkalni” apgrozījums 2018.gadā bija 8,104 miljoni eiro, savukārt peļņa – 276 048 eiro.

Kompānija “Liepkalni” reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 194 682 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Dagnis Čākurs.

    super - 29.10.2020

    Forši, ka vietējiem ražotājiem labi iet! Nav brīnums, ka peļņa augusi, varēja just, ka kaut kas pagājušajā gadā ir mainījies uz labo pusi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri