Valmieras Ziņas

Mainīta ieejas kārtība uz FBK “Valmiera” mājas spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā

Reaģējot uz Covid-19 vīrusa izplatību, valdība ir pieņēmusi jaunus ierobežojumus, un tie skar arī publiskos pasākumus un to organizēšanas kārtību. No 10.oktobra drīkst notikt tikai tādi publiskie pasākumi, kuros apmeklētāji atrodas personalizētās, fiksētās sēdvietās un to turpmāk nodrošinās florbola spēļu apmeklētājiem Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Ko tas nozīmē sezonas abonementu īpašniekiem?

Katrs abonements ir jāpersonalizē, Vidzemes Olimpiskā centra kasē norādot, kurā sēdvietā turpmāk sēdēsiet, apmeklējot mājas spēles. Šis jāveic vienu reizi un turpmāk varēsiet droši doties uz izvēlēto sēdvietu.

Ko tas nozīmē tiem, kuri florbola spēles apmeklē, iegādājoties biļetes?

Biļešu iegādes process pagarinās par apm. 30 sekundēm – 1 minūtei, jo apmeklētājiem jāizvēlas konkrēta sēdvieta un, atstājot savu kontaktinformāciju, jāpieraksta arī sēdvieta.

Atgādinām, ienākot Vidzemes Olimpiskajā centrā, jālieto mutes un deguna aizsegi. Florbola spēles laikā, atrodoties iepriekš reģistrētajā sēdvietā, mutes un deguna aizsegi nav jālieto. Atstājot savu sēdvietu, mutes un deguna aizsegi atkal jālieto.

Aicinām izrādīt sapratni, ievērot visus valstī noteiktos drošības ierobežojumus un iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā, izvairoties no drūzmēšanās pirms spēles.

Nākamā FBK “Valmiera” mājas spēle: 24.oktobrī plkst. 14:00 pret “Ķekava” komandu. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri