Valmieras Ziņas

“Luminor” šogad plāno pārveidot klientu apkalpošanas centrus atbilstoši jaunajiem konceptiem

Lasīšanas laiks: 3 min

“Luminor Bank” Latvijas filiāle šā gada laikā plāno pakāpeniski pārveidot klientu apkalpošanas centrus atbilstoši jaunajiem konceptiem, aģentūrai LETA pavēstīja bankā.

“Luminor Bank” Latvijas filiāles vadītāja Kerli Gabrilovica piektdien, atklājot Baltijā pirmo jaunā koncepta “Luminor” klientu apkalpošanas centru ”Tērbata”, kas izveidots Tērbatas ielā, Rīgā, sacīja, ka banka šogad pārveidos klientu apkalpošanas centrus atbilstoši mūsdienu klientu paradumiem un tendencēm.

Tostarp jaunā koncepta klientu apkalpošanas centrā “Tērbata” varēs piekļūt “Luminor” internetbankai, izņemt/iemaksāt skaidru naudu bankomātā, tikties ar bankas finanšu konsultantiem klātienē vai attālināti, strādāt individuāli, kā arī izmantot koplietošanas telpas tikšanām ar partneriem vai darba grupām, apmeklēt pasākumus, diskusijas, meistarklases un ekspertu lekcijas.

Gabrilovica aģentūrai LETA sacīja, ka klientu apkalpošanas centrs ”Tērbata” būs bankas lielākais jaunā koncepta klientu apkalpošanas centrs Latvijā.

Viņa arī informēja, ka bankas klientu apkalpošanas centros paredzēts ieviest divu veidu jaunus konceptus, tostarp lielajās pilsētās, piemēram, Liepājā, Daugavpilī un Valmierā būs tāda koncepta klientu apkalpošanas centri kā Tērbatas ielā, Rīgā, bet mazākās pilsētās – tādas kā “Luminor” pašapkalpošanās punkts Cēsīs, kur iespējama pašapkalpošanās un pieejama vieta tikšanās reizēm.

Atbilstoši jaunajam konceptam tuvākajā laikā Latvijā plānots pārveidot “Luminor” klientu apkalpošanas centru Ventspilī un tirdzniecības centrā “Spice” Rīgā, bet pēc tam citās pilsētās, tostarp Liepājā un Valmierā.

Pēc Gabrilovicas teiktā, mūsdienās banku klientu apkalpošanas centri vairs nekoncentrējas uz ikdienas pakalpojumu sniegšanu, jo tie kļūst arvien pieejamāki dažādos attālinātos veidos. Šobrīd klientiem, apmeklējot banku, ir svarīgi ne vien saņemt pakalpojumus, bet arī vide ar atbilstošu tehnisko nodrošinājumu, kur ērti var satikties ar biznesa partneriem, apmainīties zināšanām un pieredzi un gūt jaunas idejas. “Banka mūsdienās vairs nav tikai finanšu darījumu centrs, bet arī vieta zināšanu, pieredzes un resursu apmaiņai,” viņa sacīja.

Tāpat Gabrilovica pastāstīja, ka šogad banka investē arī jaunās informācijas tehnoloģiju sistēmās, turpinās darbs arī pie divu atsevišķu “Nordea Bank” un DNB banku sistēmu migrācijas vienā, lai apvienotā banka “Luminor Bank” arī tehniski būtu viena vesela. Šogad visā Baltijā plānota arī klientu migrācija uz vienu platformu, kā arī iecerēts ieviest jaunus maksājuma sistēmas, zvanu centru platformu, atjaunot CRM sistēmu. Šā gada beigās gaidāmi arī jaunie digitālie kanāli Igaunijā, kas Latvijā, visticamāk, tiks ieviesti nākamgad.

Gabrilovica pastāstīja, ka “Luminor” piektdien atklāj arī iniciatīvu “Luminor Collective mind” (“Luminor” kolektīvais prāts), kas aktīviem un uzņēmīgiem cilvēkiem palīdzēs dalīties pieredzē un padomos, kopīgi meklēt atbildes uz svarīgiem jautājumiem, tostarp, kur gūt enerģiju, kā attīstīt jaunas iemaņas, kā atgūt kontroli pār savu dzīvi, kā sadzīvot ar nemitīgām pārmaiņām utt. Šobrīd iniciatīvai ir pievienojušies 100 cilvēku. “Bieži vien jaunajiem uzņēmējiem ne tik daudz trūkst finansējuma kā padomi, kā kaut ko labāk darīt,” viņa teica.

Jau vēstīts, ka 2017.gada oktobrī Baltijas valstīs darbu sāka “Nordea Bank” un DNB apvienotā banka “Luminor Bank”, savukārt šogad janvāra sākumā tika pabeigt Baltijas valstīs strādājošo “Luminor Bank” pārrobežu apvienošana, bankai turpinot darbību ar centrālo biroju Igaunijā un filiālēm Latvijā un Lietuvā.

Tāpat ziņots, ka 2019.gada beigās “Luminor Bank” Baltijas valstīs būs 35 klientu apkalpošanas centri, tostarp astoņi klientu apkalpošanas centri Igaunijā, 10 – Latvijā un 17 – Lietuvā.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri