Valmieras Ziņas

“Luminor” šogad plāno pārveidot klientu apkalpošanas centrus atbilstoši jaunajiem konceptiem

“Luminor Bank” Latvijas filiāle šā gada laikā plāno pakāpeniski pārveidot klientu apkalpošanas centrus atbilstoši jaunajiem konceptiem, aģentūrai LETA pavēstīja bankā.

“Luminor Bank” Latvijas filiāles vadītāja Kerli Gabrilovica piektdien, atklājot Baltijā pirmo jaunā koncepta “Luminor” klientu apkalpošanas centru ”Tērbata”, kas izveidots Tērbatas ielā, Rīgā, sacīja, ka banka šogad pārveidos klientu apkalpošanas centrus atbilstoši mūsdienu klientu paradumiem un tendencēm.

Tostarp jaunā koncepta klientu apkalpošanas centrā “Tērbata” varēs piekļūt “Luminor” internetbankai, izņemt/iemaksāt skaidru naudu bankomātā, tikties ar bankas finanšu konsultantiem klātienē vai attālināti, strādāt individuāli, kā arī izmantot koplietošanas telpas tikšanām ar partneriem vai darba grupām, apmeklēt pasākumus, diskusijas, meistarklases un ekspertu lekcijas.

Gabrilovica aģentūrai LETA sacīja, ka klientu apkalpošanas centrs ”Tērbata” būs bankas lielākais jaunā koncepta klientu apkalpošanas centrs Latvijā.

Viņa arī informēja, ka bankas klientu apkalpošanas centros paredzēts ieviest divu veidu jaunus konceptus, tostarp lielajās pilsētās, piemēram, Liepājā, Daugavpilī un Valmierā būs tāda koncepta klientu apkalpošanas centri kā Tērbatas ielā, Rīgā, bet mazākās pilsētās – tādas kā “Luminor” pašapkalpošanās punkts Cēsīs, kur iespējama pašapkalpošanās un pieejama vieta tikšanās reizēm.

Atbilstoši jaunajam konceptam tuvākajā laikā Latvijā plānots pārveidot “Luminor” klientu apkalpošanas centru Ventspilī un tirdzniecības centrā “Spice” Rīgā, bet pēc tam citās pilsētās, tostarp Liepājā un Valmierā.

Pēc Gabrilovicas teiktā, mūsdienās banku klientu apkalpošanas centri vairs nekoncentrējas uz ikdienas pakalpojumu sniegšanu, jo tie kļūst arvien pieejamāki dažādos attālinātos veidos. Šobrīd klientiem, apmeklējot banku, ir svarīgi ne vien saņemt pakalpojumus, bet arī vide ar atbilstošu tehnisko nodrošinājumu, kur ērti var satikties ar biznesa partneriem, apmainīties zināšanām un pieredzi un gūt jaunas idejas. “Banka mūsdienās vairs nav tikai finanšu darījumu centrs, bet arī vieta zināšanu, pieredzes un resursu apmaiņai,” viņa sacīja.

Tāpat Gabrilovica pastāstīja, ka šogad banka investē arī jaunās informācijas tehnoloģiju sistēmās, turpinās darbs arī pie divu atsevišķu “Nordea Bank” un DNB banku sistēmu migrācijas vienā, lai apvienotā banka “Luminor Bank” arī tehniski būtu viena vesela. Šogad visā Baltijā plānota arī klientu migrācija uz vienu platformu, kā arī iecerēts ieviest jaunus maksājuma sistēmas, zvanu centru platformu, atjaunot CRM sistēmu. Šā gada beigās gaidāmi arī jaunie digitālie kanāli Igaunijā, kas Latvijā, visticamāk, tiks ieviesti nākamgad.

Gabrilovica pastāstīja, ka “Luminor” piektdien atklāj arī iniciatīvu “Luminor Collective mind” (“Luminor” kolektīvais prāts), kas aktīviem un uzņēmīgiem cilvēkiem palīdzēs dalīties pieredzē un padomos, kopīgi meklēt atbildes uz svarīgiem jautājumiem, tostarp, kur gūt enerģiju, kā attīstīt jaunas iemaņas, kā atgūt kontroli pār savu dzīvi, kā sadzīvot ar nemitīgām pārmaiņām utt. Šobrīd iniciatīvai ir pievienojušies 100 cilvēku. “Bieži vien jaunajiem uzņēmējiem ne tik daudz trūkst finansējuma kā padomi, kā kaut ko labāk darīt,” viņa teica.

Jau vēstīts, ka 2017.gada oktobrī Baltijas valstīs darbu sāka “Nordea Bank” un DNB apvienotā banka “Luminor Bank”, savukārt šogad janvāra sākumā tika pabeigt Baltijas valstīs strādājošo “Luminor Bank” pārrobežu apvienošana, bankai turpinot darbību ar centrālo biroju Igaunijā un filiālēm Latvijā un Lietuvā.

Tāpat ziņots, ka 2019.gada beigās “Luminor Bank” Baltijas valstīs būs 35 klientu apkalpošanas centri, tostarp astoņi klientu apkalpošanas centri Igaunijā, 10 – Latvijā un 17 – Lietuvā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies! Valmieras 2.vidusskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU, profesijas kods 2634 03( darba vietas adrese : Raiņa iela 11, Valmiera) uz nenoteiktu laiku 30 stundas nedēļā (viena likme).  Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: plānot, organizēt un vadīt izglītības psihologa darbu, saskaņā ar skolas vadības un iestādes darbību reglamentējošiem normatīviem dokumentiem; sadarboties ar iestādes mācību spēkiem; izstrādāt un realizēt iestādes izglītojamo, vecāku un pedagogu psiholoģiskā atbalsta pasākumus; veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti un izvērtēšanu, konsultēšanu un rehabilitāciju krīžu situācijās;  sadarboties ar valsts institūcijām savu kompetenču ietvaros, un ja Tev ir: valsts valodas prasmes augstākajā līmenī, mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; adošu un interesantu darbu atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā;  profesionālās pilnveides iespējas un izaugsmes iespējas;  drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi.   Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu v2v@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras 2.vidusskolā, Raiņa ielā 11, Valmierā ar norādi „psihologs”, līdz 2019.gada 30. septembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: Dokumentus iesniegt elektroniski v2v@valmiera.edu.lv

Papildus DARBA IESPĒJAS tuvu mājām SIA Aptauju Centrs aicina darbā INTERVĒTĀJUS (-as) Valmierā un Valmieras lauku teritorijā tiešajām intervijām Respondentu dzīvesvietā, Valmierā tirdzniecības centros Mēs piedāvājam: Elastīgu darba grafiku (iespējas strādāt darbu apvienošanas kārtībā, vakaros un brīvdienās); Pašam noteikt savu darba slodzi; Saņemt konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši padarītajam; Darbu tuvu mājām; Papildus piepelnīšanās iespējas, ja mājās ir dators un internets. Prasības: þ Prasme un vēlme strādāt ar cilvēkiem; þ Izcilas spējas pierunāt Respondentu atbildēt uz anketas jautājumiem; þ Precizitāte; þ Labas latviešu un krievu valodas zināšanas; þ Vismaz vidējā izglītība; þ Iepriekšējā darba pieredze intervētāja darbā vai līdzīgā darbā (pārdošana, telemarketings, tautas skaitīšana utt) Aptauju Centrs ir uzņēmums, kurš veic tirgus un sociālos pētījumus. Pētījumu veikšana ir būtiska informācijas iegūšanas un analīzes daļa mūsu darbā. Lūdzu sūtīt savu CV uz e-pastu: inese@aptaujucentrs.lv Tālrunis: 22053240 Profesija: INTERVĒTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-10-06 Darba sākšanas datums: 2019-09-18 Kontaktpersona: Inese Pretele Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri