Valmieras Ziņas

Londonas Karaliskās Operas baleta iestudējums “Saldi Rūgtā Šokolāde” kinoteātrī “Gaisma”

Lasīšanas laiks: < 1 min

28. janvārī plkst. 17:00 kinoteātrī “Gaisma” Valmierā skaties Londonas Karaliskās Operas jauno baleta iestudējumu “Saldi Rūgtā Šokolāde” (LIKE WATER FOR CHOKOLATE).

Jaunās Karaliskā baleta izrādes pamatā ir modernā meksikāņu maģiskā reālisma romāns, kas no jauna kopīgam darbam apvienojis horeogrāfu Kristoferu Vīldonu un radošo grupu, kas dejā jau pārcēlusi “Alises piedzīvojumus Brīnumzemē” un “Ziemas pasaku”, komponistu Džobiju Talbotu un scenogrāfu Bobu Krouliju. 

Baleta izrādi iedvesmojis Lauras Eskivelas romāns – krāšņa ģimenes sāga, kurā galvenās varones emocijas izpaužas ēdiena gatavošanā, pārsteidzošā un negaidītā veidā ietekmējot visus apkārtējos. Sadarbībā ar Amerikas baleta teātri meksikāņu diriģente Alondra de la Parra vienlaikus ir arī Džobija Talbota jaundarba mūzikas konsultante. Horeogrāfs Kristofers Vīldons cieši sadarbojies ar Lauru Eskivelu, lai pārveidotu viņas krāšņo un daudzslāņaino stāstu saistošā baleta izrādē. 

Izrādes garums: 3h 10min

Biļetes un plašāka informācija: https://www.3dcinema.lv/2/2315-karaliskais-balets-saldi-rugta-sokolade 

Izrāde tapusi sadarbībā ar Amerikas Baleta teātri.Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri